SuperPrezenty.pl organizują zbiórkę dla Ukrainy

24 lutego br. Rosja wypowiedziała wojnę Ukrainie. Państwa na całym świecie szybko zdecydowały się na sankcję, uderzające bezpośrednio w agresora. Obywatele narodów świata, w tym Polacy nie czekali na rozwój zdarzeń. Zaangażowali się w niesienie pomocy w praktycznie każdym aspekcie. Firmy z kraju nad Wisłą organizują zbiórki pieniędzy. Jedną z nich jest firma Super Prezenty. Firma przekaże każdy, zebrany grosz do Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, a także doda coś od siebie.

Jak można pomóc?

Firma Super Prezenty, tak jak i wielu innych przedsiębiorców zdecydowało się pomóc mieszkańcom Ukrainy. Firma oraz Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce nawiązały współprace. Właśnie tak powstał bon podarunkowy SOS Wioski Dziecięce dostępny na oficjalnej stronie internetowej Super Prezenty o TUTAJ. Naturalnie nasuwa się pytanie, jak można pomóc? Wystarczy kupić bon za 10 zł lub więcej. Decyzja o wysokości datku to kwestia indywidualna. Co ważne, Super Prezenty do każdego bonu dodają 10% darowizny każdego użytkownika. Akcja społeczna nie ma ram czasowych. Firma przekazuje zebrane datki na koniec każdego miesiąca.

Super Prezenty – co to za sklep?

Super Prezenty to sklep internetowy, który prężnie działa na polskim rynku już od 10 lat. Co prawda, na terenie Śląska nie posiadają jeszcze punktów, a ekspozytory pozwalające na fizyczny zakup zestawu czy karty. Gdzie ich znaleźć? Między innymi w sieciach:

  • Empik,
  • Kolporter,
  • Carrefour,

zlokalizowanych w Katowicach, Bytomiu, Sosnowcu i innych miastach. Zresztą TUTAJ można sprawdzić ich dokładne punkty sprzedaży. Czym właściwie się zajmują? Prezentami, ale naprawdę super. Nie chodzi tu o książki, biżuterię, a o tworzenie niezapomnianych wspomnień, jak:

Ofert nie brakuje i każdy znajdzie coś dla siebie. Warto, kupując niezapomniany prezent bliskiej osobie, pomóc również tym, którzy aktualnie tej pomocy najbardziej potrzebują.

Warto jest czynić dobro. Dołącz się do akcji Super Prezenty!

Super Prezenty WWW | FACEBOOK | INSTAGRAM
ul. Chmielna 9
00-021 Warszawa
Tel.: 22 395 57 20

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne Superprezenty

Problem z prezentem? Podaruj niezapomniane przeżycia

Bieszczadzka Stodoła Zdjęcie Główne

Poznaj całoroczne apartamenty w samym sercu Bieszczad

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Zdjęcie Główne

Zrób zdjęcie Dwóch Wież i zgłoś się do konkursu!

Zdjęcie główne

Odkrywaj skarby województwa świętokrzyskiego

ZDJĘCIE GŁÓWNE

Odkryj magiczny Szydłów, zwany stolicą śliwki!

Holiday Golden Ressort

Rodzinny odpoczynek nad morzem? Tylko Holiday Golden Resort!