Święta Bożego Narodzenia, a może Sylwester w górach? Ośrodek Wczasowy „KŁOS” to idealne miejsce!

Święta Bożego Narodzenia to ten moment w roku, na który z nieskrywanym entuzjazmem czekają zarówno dorośli, jak i dzieci. Całe rodziny rzucają się w wir świątecznych przygotowań i tak wybierają prezenty, stroją choinki, a także szykują tradycyjne potrawy, które zagoszczą na ich świątecznych stołach. Mimo wszystko, coraz więcej Ślązaków pragnie uciec od natłoku świątecznych obowiązków, aby odpocząć w rodzinnym gronie. Wielu z nich decyduje się na pobyt w górskiej scenerii. Jednym z takich miejsc jest Ośrodek Wczasowy „KŁOS”, który przygotował ciekawą ofertę świąteczną. Poznajcie ją.

Ośrodek Wczasowy KŁOS 2

Poznajcie Ośrodek Wczasowy „KŁOS”

KŁOS to Ośrodek Wczasowy położony w znanej górskiej miejscowości - Wiśle. Spokojnie, obiekt jest oddalony od gwarnego centrum. Znajduje się w cichej i spokojnej dolinie Wisły – Nowej Osady, bezpośrednio nad rzeką Wisłą. To właśnie z tego miejsca na Ziemi rozpościera się malowniczy widok na góry, który na długo zapada w pamięć.

Co ciekawe, KŁOS nie tylko gwarantuje zapierające dech w piersi pejzaże natury. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie tras spacerowych, a także szlaków turystycznych (tj. pieszych, rowerowych), a także Kolei Krzesełkowej Nowa Osada (400 m) oraz Skoczni Narciarskiej im. Adama Małysza (1200 m). Takim sposobem, goście obiektu mogą oddać się białemu szaleństwu. Moment nie mógłby być lepszy. KŁOS z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia przygotował specjalną ofertę dla swoich gości.

Ośrodek Wczasowy KŁOS

Domowy, świąteczny klimat – kilka słów o świątecznej ofercie

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Ośrodek Wczasowy „KŁOS” przygotował świąteczną ofertę dla swoich gości, którzy pragną oderwać się od codziennych obowiązków i najzwyczajniej odpocząć w górskiej scenerii. Naturalnie nasuwa się pytanie, na czym polega?

W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia obiekt organizuje świąteczny koncert muzyczny. Goście ośrodka będą mogli posłuchać wyjątkowych aranżacji znanych i lubianych „przebojów” świątecznych, w wykonaniu absolwentów Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. To nie wszystko.

Ośrodek Wczasowy KŁOS

Zarówno w pierwszy jak i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia goście będą mogli rozsmakować się w tradycyjnych specjałach, odwiedzając świąteczny bufet regionalnych ciast i wypieków. Zarówno mali i jak i duzi sympatycy słodkości będą zadowoleni, ponieważ KŁOS jest znany z domowej, pysznej kuchni, jak i wypieków. A co z Wigilią? W tym wyjątkowym dniu, KŁOS organizuje uroczystą kolację wigilijną. Spokojnie, każdy gość będzie mógł celebrować te niezwykłe chwile, w kameralnym gronie i przy własnym stoliku. Podczas uroczystości nie zabraknie smacznych, tradycyjnych dań, przygotowanych w oparciu o rodzinne receptury. Osoby, które pragną skorzystać z oferty powinny zarezerwować swój czas od 23 do 27-28 grudnia br. KŁOS zapewnia całodzienne wyżywienie (tj. śniadanie, obiad, kolację), a czworonożni przyjaciele są mile widziani.

Wigilia firmowa? Dlaczego nie!

Okazuje się, że KŁOS oprócz oferty świątecznej organizuje również wigilie firmowe. Z jednej strony może być to tylko wigilijna kolacja, a z drugiej? Integracyjny wyjazd. Właściwie to już indywidualna decyzja pracodawców, jaką Wigilię pragną zorganizować dla swoich pracowników. Jeżeli chodzi o miejsca noclegowe to KŁOS dysponuje pokojami: 1 i 2-osobowymi, 3 i 4-osobowymi oraz apartamentem z własnym aneksem kuchennym i osobnym wejściem. Nie da się ukryć, że święta w górach to niezapomniane przeżycie.

Ośrodek Wczasowy KŁOS

A może Sylwester w górach?

Świetny pomysł! KŁOS przygotował dla swoich gości nie tylko ofertę świąteczną, ale i sylwestrową! Nie da się ukryć, że jest to doskonała okazja, aby przywitać Nowy Rok z przytupem. Czego konkretnie dotyczy oferta? A no, Balu Sylwestrowego z DJ-em, któremu wtórować będzie wyborne jedzenie, a dzień przed Sylwestrem obiekt zaprasza gości do rozgrzewki tanecznej na której DJ da przedsmak szampańskiej zabawy!

To nie koniec. Kolejną sylwestrową atrakcją jest kulig z pochodniami oraz grzanym winem. Po wyjątkowej przejażdżce na gości będzie czekało ognisko, a jak ognisko to pieczenie kiełbasek i góralska muzyka! Oczywiście KŁOS zapewnia całodzienne wyżywienie (tzn. śniadania, obiady dwudaniowe z deserem, kolacje), a w Nowym Roku świąteczne menu. Jedno jest pewne, że Ślązacy, którzy przywitają Nowy Rok w KŁOSIE będą mieli co wspominać.

Święta Bożego Narodzenia i Sylwester w górach? Ośrodek Wczasowy „KŁOS” to idealne miejsce
Ośrodek Wczasowy „KŁOS” zaprasza!
ul. Na Stoku 2
43-460 Wisła
Tel. 33 855 21 38 | 33 855 27 38
e-mail: klos@klos.wisla.pl
Bon Turystyczny: Tak

WWW || FACEBOOK || BOOKING

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon