Tapetujesz? Skorzystaj z pomocy specjalistki, #PaniTapetki

Przygotowujesz się do remontu mieszkania, a może dopiero go planujesz? Ogólnie nie jest źle, bo koncepcję już masz. Zamiast gładzi chcesz tapety, które po wielu latach powróciły do łask. Niestety, to właśnie z nimi masz problem. Rodzajów i wzorów jest od zatrzęsienia, a Ty się po prostu na tym nie znasz. Może nie warto robić tego w pojedynkę, tylko lepiej skorzystać z pomocy specjalisty, który nie tylko położy tapetę, ale przede wszystkim doradzi. Przekonaj się, dlaczego warto.

PaniTapetka

Skorzystaj z pomocy specjalisty

Okazuje się, że tapetowanie mieszkania to wcale nie jest taka prosta sprawa. Nie chodzi tylko o wybór koloru czy wzoru, ale o rodzaj tapety, a jest ich całkiem sporo. Naszym zdaniem nie warto się tak męczyć. Co zatem możecie zrobić? Skorzystać z pomocy profesjonalisty. Okazuje się, że w Polsce, zwłaszcza na Śląsku, takich firm brakuje. Tapeciarz nie tylko wejdzie do Twojego domu, położy tapety i wyjdzie, ale przede wszystkim:

  • Dobierze tapety do ścian w Twoim mieszkaniu,
  • Dobierze materiały i narzędzia do konkretnej tapety,
  • Doradzi,

i wiele więcej. Decydując się na taką usługę, nie zostaniecie sami z kupionymi materiałami.

PaniTapetka

Jak to wygląda w praktyce?

Zazwyczaj profesjonalny tapeciarz:

  • Przyjdzie do waszego mieszkania czy domu,
  • Oceni stan ścian,
  • Doradzi, jaki rodzaj tapet będzie odpowiedni,
  • Poleci konkretne firmy.

Wybór wzoru i koloru pozostawi Wam. Gdy już zakupicie potrzebne materiały, zrealizuje usługę, a Wy będziecie mogli się cieszyć wymarzonym wnętrzem. Powinniście wiedzieć, że osoby czy firmy, które zajmują się profesjonalnym tapetowaniem, siedzą w tej branży od wielu lat. Tym samym oferują doświadczenie i wiedzę. Przykładów nie musicie szukać daleko. Poznajcie Magdalenę Rzepkę, właścicielkę firmy Pani Tapetka, która w tym temacie jest już od 19 lat.

PaniTapetka

#PaniTapetka to firma, którą warto poznać

Zgadza się. #PaniTapetka to firma Magdaleny Rzepki, która specjalizuje się w profesjonalnym tapetowaniu wnętrz. Z jej usług korzystają:

  • Osoby indywidualne,
  • Firmy,
  • Projektanci wnętrz.

Zresztą pełen zakres usług możecie sprawdzić TUTAJ. Dla Pani Magdaleny to nie tylko praca, ale także życiowa pasja. Właścicielka firmy, oprócz tapetowania, prowadzi również szkolenia, aby wiedzę i umiejętności przekazywać dalej. Postanowiliśmy zapytać panią Magdalenę o błędy, które najczęściej popełniają osoby decydujące się samodzielne tapetowanie. Oto odpowiedź:

Wydawać by się mogło, że tapetowanie jest proste, a wcale tak nie jest. Do każdej tapety muszę dobrać odpowiedni klej, narzędzia do wygładzenia. Wiele osób, które decydują się na samodzielne położenie tapet, popełnia błędy już na samym początku. Zwykle nikt nie zwraca uwagi jak tapeta zachowuje się po pierwszym pasku na ścianie i tapetuje dalej. W efekcie tapeta jest źle położona, wnętrze nie wygląda dobrze i zwykle winą obarcza się materiały, czyli tapetę” podkreśla Magdalena Rzepka.

PaniTapetka

Nie tapetuj sam. Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Magdalena Rzepka #PaniTapetka

Tel.: 506 188 068
www: https://panitapetka.pl/

Facebook | Instagram:


Subskrybuj 24kato.pl

google news icon