Targi Natura 2021 w MCK w Katowicach 9 i 10 października 2021. Zdrowie, kosmetyki, naturalne preparaty

W najbliższy weekend, 9 i 10 października (sobota, niedziela) w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędą się Targi Natura 2021.

Pixabay
Kobieta (zdjęcie ilustracyjne)

Targi Natura 2021, które odbędą się w najbliższy weekend w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, mają na celu pokazanie i promowanie wszelkich przejawów dbania o zdrowie własne i kondycję naszej planety przy użyciu naturalnych metod, znanych od wieków lecz często już zapomnianych.

Targi Natura 2021 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach

Znajdzie się więc na targach miejsce dla wszystkich, którzy w szeroko pojętym znaczeniu holistycznie podchodzą do dbania o zdrowie własne, jak i innych oraz dążą do przywrócenia równowagi ekologicznej i energetycznej na Ziemi.

Kilkadziesiąt stoisk targowych zaciekawi swoją ofertą odwiedzających, którzy będą mogli dowiedzieć się na temat wielu preparatów zdrowotnych i kosmetycznych, można też będzie dokonać zakupów w promocyjnych w cenach targowych.

Targi Natura 2021. Zdrowie i uroda

Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe,

pl. Sławika i Antalla 1,

czynne: sobota 10-19, niedziela 10-18

bilety: 35 zł (jednodniowe), 50 zł (dwudniowe), do kupienia w przedsprzedaży na stronie https://www.targinatura.com/bi... oraz na miejscu, w miarę limitów liczby osób odwiedzających targi w tym samym czasie

Będzie krystalicznie czysta i zdrowa woda, ajurwedyjska medycyna prosto z Indii, naturalne preparaty medyczne i suplementy, zioła, probiotyki najnowszej generacji, CBD, konopie, miody, oleje, olejki i zapachy, naturalne kosmetyki i wiele, wiele innych prozdrowotnych preparatów. Będzie też można kupić mnóstwo książek w „zdrowej księgarni” oraz sprawdzić stan swojego organizmu na wiele sposobów.

Wykłady i prelekcje w sobotę oraz niedzielę

Dodatkowo, a może nawet przede wszystkim podczas targów „NATURA 2021 Zdrowie i Uroda”, będzie można pochłonąć olbrzymią dawkę wiedzy na temat własnego zdrowia, jak i zdrowia naszej planety, uczestnicząc w wykładach i warsztatach, które przez całą sobotę i niedzielę, będą towarzyszyć targom. Trudno jest spośród dwudziestu zaplanowanych wykładów wybrać kilka do zaprezentowania, gdyż wszystkie są bardzo interesujące i wartościowe, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Pełny program wydarzenia dostępny jest na stronie: https://www.targinatura.com/program.

KONKURS

Na profilu na Facebooku 24.kato.pl organizujemy konkurs, w którym do wygrania są bilety na Targi Natura 2021. Początek konkursu 7.10. 2021, koniec - 8.10 2021.

Regulamin konkursu Targi Natura 2021 na Facebooku

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkurs jest organizowany pod nazwą "Wygraj bilety na Targi Natura 2021”

2. Organizatorem konkursu jest firma Media Operator sp z.o.o. ul. W Roździeńskiego 2a, 41-946 Piekary Śląskie

3. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na stronie https://www.facebook.com/24kat...

§ 2 WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba fizyczna, która:

a) posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego.

b) nie jest pracownikiem Media Operator

c) nie jest członkiem rodziny pracownika Media Operator

§ 3 NAGRODY

1. Nagrodami w Konkursie są dwudniowe podwójne bilety na Targi Natura 2021 w Katowicach w liczbie 10.

2. Zdobywcami nagród w Konkursie są Uczestnicy, wyłonieni przez Komisję Konkursową, którzy w czasie trwania konkursu, pod postem konkursowym na profilu Facebookowym https://www.facebook.com/24kat... zamieszczą wpis, zawierający odpowiedź na temat zadany w poście konkursowym,

3. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu, Organizator powołuje komisję konkursową. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.

4. Laureaci Konkursu zostaną powiadomieni o wygranej poprzez serwis Facebook do maksymalnie 2 (dwóch) dni roboczych od zakończenia Konkursu. Bilety będą przesłane do laureatów za pomocą wiadomości na Facebooku w formie elektronicznej (pdf)

5. W myśl niniejszego regulaminu, każdy uczestnik zwalnia serwis Facebook z odpowiedzialności za konkurs prowadzony przez Poscielone.pl

6. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

§ 4 DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU

1. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu, adresu konta poczty elektronicznej, numeru tel. kontaktowego niezbędnych do przekazania nagrody.

2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na profilu https://www.facebook.com/24kat...

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon