TOP 4 niezawodnych rowerów elektrycznych – Ranking 2022

W obecnych czasach na ulicach dominują oczywiście samochody spalinowe, ale w transporcie coraz więcej osób stawia na bardziej ekologiczne rozwiązania. Wśród nich są m.in. rowery elektryczne, które zdobywają coraz większą popularność. Wybór wśród takich jednośladów jest bardzo duży, więc przygotowaliśmy ranking czterech niezawodnych rowerów elektrycznych dostępnych w sklepie MATRIXMEDIA.PL.

Matrix Media zdjęcie główne

EcoBike X-City Coffee 28″ 2022

Pierwszy z polecanych modeli to X-City. Cechuje go miejski, odświeżony designem i z pewnością przyciągnie wzrok niejednej osoby. Sposób, w jaki został, wykonany z pewnością może budzić podziw, poza samym wyglądem, jego ergonomia i trwałość sprawia, że jest on wyborem na długie lata.

EcoBike X-City Coffee 28″ 2022

- Rower EcoBike X-City jest jedynym z najczęściej wybieranych w naszym sklepie. Pozwala pokonywać bardzo długie dystanse, bateria została umiejscowiona w ramie, a jej maksymalny zasięg to aż 130 kilometrów! Jeśli stawiacie, też na szybkie poruszanie się to nie zawiedziecie się, X-City pozwala na osiąganie prędkości do 45km/h – podkreśla Adam Wysocki, Dyrektor Działu Sprzedaży sklepu internetowego www.matrixmedia.pl.

Wszystkie parametry tego roweru można śledzić na wyświetlaczu LCD, który umożliwia konfigurację wielu funkcji. Pomyślano także o wygodzie – siodełko Settle Royal zostało zaprojektowane w myśl najwyższych standardów komfortowej jazdy.

EcoBike Traffic White 28″ 2022

Wersja dla bardziej wymagających rowerzystów to model Traffic. Tu ekran LCD ma znacznie więcej opcji, co z pewnością spodoba się wszystkim stawiającym na techniczne nowinki. Zdecydowanie jednym z jego większych atutów jest port USB, pozwalający naładować smartfon. To bardzo przydatna opcja, zwłaszcza podczas dłuższych podróży, czy też w czasie powrotu z pracy. W odróżnieniu od poprzednika tutaj jest inaczej zaprojektowana rama, a jej niskie położenie poprawia komfort wsiadania i zsiadania z roweru. Ecobike Traffic w dużej mierze bazuje na rozwiązaniach zastosowanych w modelu X-City.

EcoBike Traffic White 28″ 2022

- Oczywiście mamy tutaj małe różnice jak wcześniej wspomniany ekran LCD, czy też zwiększony potencjał baterii, gdzie maksymalny zasięg to aż 160 kilometrów. Maksymalna prędkość tego roweru wynosi 35 km/h, co gwarantuje szybkie, komfortowe przemieszczanie się w dowolnych warunkach – zaznacza Adam Wysocki.

EcoBike Even Black 15,5″ 2022

W naszym rankingu znalazł się też rower składany - to Even Black, który został wykonany z aluminium i waży zaledwie 19 kg, co czyni go najlżejszym rowerem na tej liście. - W połączeniu z silnikiem umieszczonym w tylnej piaście, gwarantuje najlepszą stabilność jazdy - zapewnia Dyrektor Działu Sprzedaży sklepu internetowego www.matrixmedia.pl.

Jeśli chodzi o parametry techniczne, jak każdy z poprzedników EcoBike Even Black posiada ekran LCD umożliwiający konfigurację oraz monitorowanie różnych danych. Rower posiada 130 kilometrów maksymalnego zasięgu oraz jest w stanie rozwijać prędkości do 45 km/h. Wszystko to zostało uzupełnione oponami Schwalbe Big Apple, które posiadają świetną trakcję i doskonale wybierają wszelkie nierówności.

Ecobike MX 500 28″ 2022

Komfort, wytrzymałość i ergonomię łączy w sobie MX500. Geometria ramy została wykonana uniwersalnie, dlatego sprawdzi się zarówno na krótszych, jak i dłuższych dystansach. Konstrukcja w tym modelu jest, odpowiednio wzmocniona co zapewnia wysokie bezpieczeństwo.

Ecobike MX 500

- Ten model wyróżnia m.in. czujnik zmierzchu, który automatycznie włącza światła po zmroku. Takich udogodnień jest więcej i został do nich dostosowany tryb jazdy – mówi Adam Wysoki.

Ecobike MX 500 posiada imponujące 150 kilometrów maksymalnego zasięgu oraz jest w stanie rozwijać prędkości do 45km/h.

Wszystkie te modele na stronie matrixmedia.pl można znaleźć w wyjątkowych cenach.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon