Tori Amos odwołała swój występ w Katowicach 17 lutego. Powodem jest pandemia koronawirusa

To miało być jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w katowickim Spodku w 2022 roku, i jedyny koncert tej artystki w Polsce. Niestety Tori Amos odwołała występ w Katowicach, zaplanowany na 17 lutego. Nowy termin koncertu na razie nie jest znany.

Materiały prasowe
Tori Amos

Tori Amos to znakomita amerykańska pianistka, autorka poruszających tekstów, doskonała wokalistka. Genialna i wrażliwa kompozytorka, która nie boi się mówić o sprawach ważnych dla kobiet i dla świata. Bez względu na to, czy przemawia z pełną mocą czy szeptem, zawsze robi to w piękny i wymowny sposób. Tori Amos miała wystąpić w katowickim Spodku 17 lutego na jedynym w Polsce koncercie w ramach trasy promującej najnowszy album artystki, "Ocean to Ocean".

Koncert Tori Amos w katowickim Spodku

Organizatorem katowickiego koncertu Tori Amos jest Metal Mind Production, z siedzibą w Katowicach. Jak informuje firma, z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej część europejskiej trasy artystki, która rozpocząć miała się 16 lutego w Berlinie, została przełożona na nowy termin, a wkrótce ogłoszone zostaną nowe daty trasy koncertowej Tori Amos.

W specjalnym oświadczeniu, wydanym przez ekipę Tori Amos, czytamy: "To nie jest wiadomość, którą każdy z nas chciał usłyszeć. Niestety, wielu promotorów lutowych i marcowych koncertów Tori w Europie kontynentalnej poinformowało nas, że występy te będą musiały zostać przełożone z powodu lokalnych ograniczeń spowodowanych pandemią. Wszyscy mieliśmy nadzieję, że nastąpi większe złagodzenie tych ograniczeń, ale nie wszędzie to miało miejsce, a zdrowie i bezpieczeństwo ekipy, a przede wszystkim Was wszystkich, jest dla nas najważniejsze. Prosimy o zachowanie biletów, ponieważ pracujemy nad nowymi datami, kiedy znów będziemy mogli bezpiecznie być razem, o których wkrótce poinformujemy. Z przyjemnością informujemy, że obecne występy w Wielkiej Brytanii i Irlandii pozostaną bez zmian!"

Wszystkie bilety zakupione na polski koncert artystki zachowują swoją ważność na nową datę polskiego występu, która wkrótce zostanie ogłoszona. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły.

Ceny biletów w przedsprzedaży/w dniu koncertu (wszystkie miejsca - siedzące):

Loża - 350/ 370 zł

Płyta sektor B + sektory czerwone i zielone H, J – 220/ 240 zł

Płyta sektory A i C – 195/ 215 zł

Sektory zielone (bez sektorów H i J) – 195/ 215 zł

Sektory czerwone (bez sektorów H i J) + sektory niebieskie do X rzędu - 185/ 205 zł

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon