Tragiczny wypadek. Zginęło dwóch kierowców. Zderzyli się czołowo

Weekend z piękną pogodą niestety okazał się tragiczny na drogach woj. śląskiego. W miejscowości Jankowice koło Pszczyny czołowo zderzyły się dwa samochody.

Policjanci z Pszczyny pod nadzorem Prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Jankowicach (powiat pszczyński).

Jak podaje pszczyńska policja, w sobotę 2 października 2021 r. około godziny 18.00 oficer dyżurny pszczyńskiej komendy został powiadomiony o wypadku drogowym w Jankowicach na ulicy Żubrów. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze.

Okazało się, że doszło tam do tragicznego zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych. 35-letni kierujący audi a4 jadąc w kierunku Pszczyny, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym z naprzeciwka 30-letnim kierującym fiatem punto. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń mężczyźni ponieśli śmierć.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Odcinek drogi, na której miało miejsce zderzenie, został wyłączony z ruchu. Do późnych godzin droga była całkowicie zablokowana. Na miejscu trwały czynności pod nadzorem prokuratora. Technicy kryminalistyki i funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej zabezpieczali materiały dowodowe, które pomogą odtworzyć przebieg tego tragicznego zdarzenia.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon