Udawała, że płaci aplikacją w drogerii w Galerii Katowickiej. Ukradła kosmetyki za 1,4 tys. zł

Policja katowicka poszukuje kobiety podejrzewanej o kradzież kosmetyków z drogerii w centrum Katowic. Wizerunek złodziejki zarejestrował sklepowy monitoring, ale... tylko od tyłu. Twarzy nie widać, ale może ktoś poznaje sylwetkę czy ubiór tej pani?

Policja Śląska
Podejrzana o kradzież Galeria Katowicka

Kryminalni z VI komisariatu w Katowicach prowadzą sprawę kradzieży kosmetyków, do której doszło 9 lipca 2021 roku w drogerii Rossmann w Galerii Katowickiej przy ulicy 3 Maja 30 w Katowicach.

Ukradła kosmetyki w Galerii Katowickiej

Podejrzewana o kradzież młoda kobieta po wejściu do sklepu zrobiła zakupy za niebagatelną kwotę prawie 1,4 tysiąca złotych udając, że płaci za nie sklepową aplikacją, zainstalowaną w jej telefonie. Jak się okazało, w rzeczywistości nic nie zapłaciła i szybko się ulotniła z drogerii.

Wizerunek podejrzewanej o kradzież kobiety zarejestrował sklepowy monitoring. A właściwie zarejestrował tylko tył jej ciała. Jest to młoda kobieta, z jasnymi blond włosami spiętymi w kucyk, na głowie miała założone okulary przeciwsłoneczne, ubrana była w letnią jasną sukienkę na cienkich ramiączkach w ciemne pasy za kolano. Przez ramię miała założoną miała ciemną torebkę, a przez ramię - płócienną torbę.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać kobietę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z VI komisariatu pod nr telefonu 47 85 138 50, 47 85 138 83 lub pod adresem e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl. Policjanci gwarantują anonimowość.

CZYTAJ TEŻ:

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon