Ukradł perfumy za pół tysiąca zł z Rossmanna w Katowicach. Szuka go policja

Upatrzył sobie drogie, jak na zwykłą sieciową drogerię, perfumy i wyszedł ze sklepu w Katowicach bez płacenia za nie. Teraz złodzieja szuka policja i publikuje jego wizerunek, uwieczniony przez monitoring.

Kryminalni z Wydziału Do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu w Komendy Miejskiej Policji w Katowicach szukają złodzieja, który wyniósł bez płacenia perfumy z drogerii Rossmann przy ul. Piotrowickiej 100 w dzielnicy Ligota. Do kradzieży doszło 16 października 2021 roku. Podejrzewany o kradzież mężczyzna po wejściu do sklepu ukradł perfumy o wartości prawie 530 złotych. Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował sklepowy monitoring.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu w Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr telefonu 47 85 126 20, 47 85 129 61 lub pod adresem e-mail: mienie@katowice.ka.policja.gov.pl

ZOBACZ TEŻ:

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon