Profesjonalne usługi stolarskie w Katowicach – rozwiązania dla wymagających

Remont mieszkania rozpocznie się lada chwila. Fachowcy zaklepani, kafelki i farby wybrane, ale pozostaje jeszcze tylko jeden problem – kupno mebli. Tu zdania są mocno podzielone. Część mieszkańców województwa śląskiego wybiera gotowe rozwiązania. Zaś inni decydują się odwiedzić firmy świadczące profesjonalne usługi stolarskie w Katowicach. Naturalnie nasuwa się pytanie, co takiego mogą im zaproponować? Szczegóły poniżej.

uslugi-stolarskie-katowice

Meble na wymiar? Dlaczego nie!

Coraz więcej osób decyduje się na meble na wymiar w swoich czterech kątach i nic w tym dziwnego. Przecież gotowych projektów nie da się rozbudować, a meble na wymiar? Owszem i to według autorskiego projektu. Osoby decydujące się na stworzenie prywatnej garderoby mogą ją przykładowo wyposażyć w dodatkowe szuflady, oświetlenie, lustra, półki, drążki, wieszaki, a także pantografy, które bez wątpienia pozwalają wykorzystać wolną przestrzeń w każdej szafie. Co przy małym metrażu, ma ogromne znaczenie. Co więcej, meble na wymiar są funkcjonalne, a także dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Jakość to podstawa

Zgadza się! Wiele firm świadczących usługi stolarskie w Katowicach, do realizacji swoich projektów wybiera wyłącznie materiały, technologie oraz sprzęt najlepszej klasy. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ takie połączenie sprawia, że meble na wymiar mogą służyć przez wiele lat. Potrzebne są przykłady? Dobrze. Fronty lakierowane to nierozerwalny element każdych mebli. Niemniej, fronty nie tylko ładnie wyglądają, ale przede wszystkim są odporne na zarysowania, wilgoć, a nawet działanie wysokich temperatur. Jak można się słusznie domyślać, tego rodzaju fronty można najczęściej spotkać w kuchniach.

Meble na wymiar – o czym należy pamiętać?

Osoby decydujące się na meble na wymiar powinny zwracać uwagę nie tylko na materiał wykonania, ale również wykorzystane technologie. Dobrym przykładem jest okleiniarka z agregatem „AirTec” czy okleiniarka Ambition 1600. Bez wątpienia ta pierwsza potrafi wyeliminować fugę klejową w taki sposób, że jest ona niewidoczna między powierzchnią oklejanego materiału, a obrzeżem. Z kolei ta druga pozwala domownikom wybrać kolor oraz rodzaj kleju. Warto podkreślić, że wybór właściwej okleiniarki ma znaczny wpływ na wytrzymałość stworzonych mebli, zwłaszcza ich odporność na działanie wilgoci.

Wygląd ma znaczenie

Nie od dziś wiadomo, że głównym przeznaczeniem mebli jest oczywiście przechowywanie przedmiotów, ubrań i wiele więcej. Niemniej, meble powinny być nie tylko funkcjonalne, ale i doskonale się prezentować. Przecież to właśnie wybór frontu może podkreślać styl panujący w danym pomieszczeniu, a designerskie uchwyty mogą być modnym dodatkiem.

Usługi stolarskie Katowice, czyli jakie?

Dobre pytanie. Całkiem sporo lokalnych firm świadczy usługi stolarskie Katowice, ale ich oferta dotyczy nie tylko zaprojektowania i realizacji wymarzonych mebli. Zatem, czego jeszcze? A no, wycinania otworów pod zlew czy płytę grzewczą, zacinanie blatów do łączenia, okuwanie skrzydeł do systemów przesuwnych, rafiksowanie, okleinowanie proste i krzywoliniowe, a także cięcie proste i oczywiście krzywoliniowe.

Jedną z takich firm jest hurtownia Komandor, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej. W ich ofercie można znaleźć nie tylko usługi stolarskie - https://hkslask.komandor.pl/uslugi-stolarskie/, ale również inne ciekawe rozwiązania, jak na przykład: systemy drzwi przesuwnych (np. Winnipeg i Yoho, Kallisto), ścianki loftowe i garderoby (tj. system ścianek działowych Lumi, systemy zabudowy wnętrz Orto), materiały drewnopochodne, płyty meblowe, płyty akrylowe, płyty budowlane, usługi szklarskie, fronty meblowe, a także akcesoria meblowe (m.in. uchwyty, wieszaki, prowadnice do szuflad), które pozwalają stworzyć wymarzone meble na wymiar.


Subskrybuj 24kato.pl

google news icon