Wakacje w Kołobrzegu. Dobra lokalizacja – rozsądna cena

Prognozy długoterminowe wskazują że lato w tym roku ma być piękne i gorące. To doskonała okazja żeby zaplanować urlop w Kołobrzegu. Wśród wielu nadmorskich obiektów warto wybrać, znajdujący się w samym sercu miasta Hotel New Skanpol.

Położenie obiektu zapewnia nie tylko dogodny dostęp do plaży, ale także do najważniejszych kołobrzeskich atrakcji, takich jak starówka, bazylika, muzea, oceanarium, ścieżki rowerowe, port jachtowy. Hotel znajduje się w odległości 5 min. spacerem od dworca PKP.

Specjalnie dla gości planujących tygodniowe, lub dłuższe, pobyty stworzony został pakiet Wakacje nad morzem w rozsądnej cenie. Hotel New Skanpol zapewnia 7 noclegów ze śniadaniem i obiadokolacją, nieograniczone korzystanie z kompleksu basenowego oraz zabawy w hotelowym Disco Underground. Ponadto w cenie pobytu zawarte są kołobrzeskie atrakcje: zwiedzanie miasta pojazdem elektrycznym, wstęp na latarnię morską oraz rejs statkiem. Najmłodsi, do 4 roku życia, mogą skorzystać z oferty całkowicie bezpłatnie, przy zakwaterowaniu w pokoju opiekunów. Każdy uczestnik pobytu otrzymuje dodatkowo rabat na zabiegi w SKANPOL SPA, najnowszym SPA w Kołobrzegu. Hotel zaprasza również do restauracji SUBLIMA, słynącej z łączenia tradycyjnych smaków z nowymi trendami kulinarnymi. Restaurację prowadzi szef Andrzej Jakomulski, jeden z najlepszych szefów Pomorza Zachodniego. Hotel New Skanpol – to wybór na każdą pogodę.

W okresie letnim polecamy zwłaszcza pokoje Deluxe z klimatyzacją, i innymi dodatkowymi udogodnieniami, wykraczającymi poza standard 3 gwiazdek.

Więcej szczegółowych informacji dostępnych jest na stronie: https://newskanpol.pl/pakiety/wakacje-nad-morzem/

Sprawdź także nasz weekendowy pakiet: https://newskanpol.pl/pakiety/weekend-nad-morzem/

Zapoznaj się z hotelem, oglądając krótki film.

Oferta SkanpolSPA: https://skanpolspa.pl/

Serdecznie zapraszamy do Kołobrzegu!

Hotel New Skanpol
tel. 94 352 82 11
e-mail: rezerwacja@newskanpol.pl
Krótsze pobyty polecamy rezerwować na naszej stronie www.newskanpol.pl (panel rezerwacji na górze strony). Przy rezerwacji on-line, gwarancja najniższej ceny.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon