Wiceprezes klubu sportowego pobił hokeistę GKS-u Katowice? Teraz szuka go policja [ZDJĘCIE]

Pawel d

W piątek przed meczem pobito zawodnika katowickiej „GieKSy”. Hokeista Jaakko Turtiainen, stał się celem ataku podczas rozgrzewki przed rozgrywką z JHK GKS Jastrzębie.

Pobicie miało miejsce poza lodowiskiem, a zawodnik trafił do szpitala na badania. Koledzy z zespołu solidarnie odmówili dalszej gry. Kto stoi za wykluczeniem z gry Jaakko Turtiainena?

Wiceprezes bandytą?

Policja złapała jednego z dwóch napastników. Jest nim 15-letni chłopiec. Drugą osobą, która najprawdopodobniej przyczyniła się do wyeliminowania Turtiainena z piątkowego meczu jest… wiceprezes przeciwników Paweł D. Gdy zaczęła szukać go policja, schował głowę w piasek i uciekł. Funkcjonariusze za zgodą prokuratury opublikowali wizerunek podejrzanego. Wszystkim osobom, które wiedzą, gdzie może przebywać wiceprezes JHK GKS Jastrzębie, funkcjonariusze proszą o kontakt z policją oraz gwarantują anonimowość

Troglodyci

W związku z zaistniałą sytuacją JHK GKS Jastrzębie opublikowało oświadczenie. Zespół w mocnych słowach potępia sprawców i ich występki.

Stanowczo potępiamy troglodytów, którzy zaatakowali zawodnika GKS Katowice Jaakko Turtiainena. Napaść na sportowca, który przygotowuje się do meczu, jest niedopuszczalna – czytamy na stronie internetowej klubu.

fot. materiały policji

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj dyskusję

czytaj więcej: