Widziałeś go? Zaginiony Michał Pluszczyk. Katowicka policja prowadzi poszukiwania

Katowiccy policjanci prowadzą poszukiwania za zaginionym Michałem Pluszczykiem. Mężczyzna wyjechał do Wielkiej Brytanii i słuch po nim zaginął.

Katowiccy policjanci prowadzą poszukiwania za zaginionym Michałem Pluszczykiem. Mężczyzna w listopadzie 2020 roku wyjechał do Wielkiej Brytanii.

Ostatni raz z rodziną i znajomymi kontaktował się w kwietniu 2021 roku. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu, a telefony z których dzwonił są nieaktywne.

Każdy, kto zna jego miejsce aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Michał Pluszczyk wyjechał do Wielkiej Brytanii

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 38-letni Michał Pluszczyk 1 listopada 2020 roku wyleciał samolotem do Wielkiej Brytanii. Do kwietnia 2021 roku utrzymywał kontakt telefoniczny z siostrą i znajomymi w Polsce. Jednak od tego czasu nie nawiązał kontaktu, a telefony z których dzwonił są nieaktywne. W związku z powyższym w połowie lipca 2021 roku rodzina zgłosiła zaginięcie mężczyzny.

Katowiccy policjanci ustalili, że mężczyzna miał przebywać w miejscowości Luton na terenie Wielkiej Brytanii, gdzie miał pracować w branży remontowo-budowlanej.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach – tel. 47 85 120 00, 47 85 125 55, 47 85 128 52, 47 85 123 32 , e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. alarmowego 112.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon