Wielka wyprzedaż. Likwidacja Tesco w Katowicach. Sprawdź, gdzie

Ogromna wyprzedaż w Tesco na Tysiącleciu w Katowicach! Oprócz artykułów spożywczych można kupić nawet wyposażenie sklepu, jak kasy czy regały.

Supermarket w Katowicach ma być czynny do 15 lipca. Potem definitywnie zakończy swoją działalność

HANDEL. Puste półki i totalna wyprzedaż w Tesco w Katowicach. Sklep będzie działał tylko do połowy lipca 2021. Kupić tanio można wszystko, nie tylko produkty spożywcze czy alkohol, ale nawet regał i kasę.

Jest bardzo tanio w Tesco w Katowicach

Zbyt wielkiego wyboru w produktach już niestety nie ma, ale nadal można znaleźć coś dla siebie w atrakcyjnych cenach. W zależności o produktów ceny mają różne zniżki. Alkohol możemy dostać z 5 proc. zniżką, ceny kawy i herbaty są obniżone o 10 proc, produkty dla dzieci i niektóre kosmetyki możemy dostać nawet 30 proc. taniej.

Tesco wycofuje się z Polski

Nie tylko Tesco na Tysiącleciu w Katowicach ogłasza koniec swojej działalności. Brytyjska firma zapowiedziała, że całkowicie wycofa się z naszego kraju. Kilkaset sklepów przejęła sieć Netto.

W okolicy sklepy Tesco przechodzą metamorfozę i stają się Netto. Inne, jak bytomski hipermarket Tesco na granicy z Chorzowem w ogóle się zamykają.

Więcej wiadomości o Bytomiu znajdziesz na www.bytomski.pl

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon