Wielu spodziewało się awantur - obyło się bez scen. Sylwestrowa Moc Przebojów w Chorzowie - najspokojniejszym Sylwestrem od lat

Największa scena muzyczna w Polsce - tak reklamowano sylwestrową zabawę na Stadionie Śląskim w Chorzowie. I choć na scenie było gorąco - wśród publiczności nie było negatywnych emocji spowodowanych świąteczną euforią.

Sylwestrowa noc

Największe hity lat i dekad prezentowane przez gwiazdy muzycznej sceny - na sylwestrowej imprezie na Stadionie Śląskim wystąpili Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, zespół Bajm, Paweł Domagała i Ewelina Lisowska i zespół Enej, Liz Mitchell oraz Dr Alban, Lenka Klimentova i Rafał Maserak.

Pod dyskusję poddawano jednak decyzję organizatora - na stadion mogło wejść tylko 250 niezaszczepionych osób. Poza oczywiście tysiącami tych, które mogły się wylegitymować covidowym paszportem. Tu pojawiły się obawy, że podczas wpuszczania gości - może dojść do scysji.

- Były tylko dwie interwencje, związane z obostrzeniami. Osoby były niezadowolone z faktu, że ochrona nie chce ich wpuścić. Jednakże po wytłumaczeniu im zasad, spokojnie opuściły teren imprezy - relacjonuje kom. Arkadiusz Bień z chorzowskiej policji.

Zdaniem policji - był to najspokojniejszy Sylwester od lat. Tylko pięć osób skończyło powitanie nowego roku w izbie wytrzeźwień, w tym zaledwie trzy z samej imprezy na stadionie.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon