Lekko2 glowne

Wszystko, co musisz wiedzieć o tlenoterapii

W ostatnim czasie o tlenoterapii zrobiło się głośno, i bardzo dobrze! Ta metoda leczenia ma wiele do zaoferowania i może z niej korzystać praktycznie każdy. Jeżeli z niewiadomych dla nas przyczyn jeszcze o niej nie słyszeliście, to już najwyższa pora, aby to zmienić. Gotowi?

Jedna terapia, wiele możliwości

Zgadza się, tlenoterapia ma wiele do zaoferowania. Wykorzystuje się ją w leczeniu boreliozy, powikłań cukrzycowych, czy jako formę rehabilitacji po przebytych udarach i wiele więcej. 

Naturalnie nasuwa się pytanie – w czym tkwi jej sekret? Jak możecie się sami domyślać, oxyterapia wykorzystuje dobrze nam znany tlen, ciśnienie 1.5 ATA i specjalną „komorę”. Dobrze, a jak to działa? Pacjent decydujący się na tlenoterapię wchodzi do komory hiperbarycznej. To właśnie w niej może oddychać czystym powietrzem o zwiększonej zawartości tlenu, w warunkach podwyższonego ciśnienia przez ok. 60-80 minut. Właściwie to tyle, bo potem tlen robi całą robotę. 

Musicie wiedzieć, że ten zabieg jest całkowicie bezpieczny i może się na niego zapisać praktycznie każdy, nawet najmłodsi. Oczywiście jeden zabieg za wiele nie da, lepiej zdecydować się na całą serię. W Katowicach znajdziecie kilka gabinetów, które oferują tlenoterapię. Na ich tle z pewnością wyróżnia się LekkO2, znajdujący się przy ulicy Krzywej 5.

Poznaj LekkO2!

Gabinet tlenoterapii LekkO2 powstał z potrzeby propagowania zdrowego stylu życia. Okazuje się, że właścicielka gabinetu – Katarzyna Nowak, od lat działa w branży medycznej i czuje się w niej doskonale. Temat zdrowia i zdrowego stylu życia nie jest jej obojętny, wręcz przeciwnie to jej życiowa pasja. Właśnie tą pasję chciałaby przekazywać innym, zwłaszcza swoim pacjentom. Zdając sobie sprawę ile tlenoterapia niesie za sobą korzyści, postanowiła stworzyć miejsce, w którym każdy może zadbać o swoje zdrowie i odporność. 

Tak powstał gabinet LekkO2, do którego możecie się zapisać na tlenoterapię. Właścicielka to prawdziwa wizjonerka, która nie stoi w miejscu. Możemy tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na jej kolejne, prozdrowotne projekty. Naszym zdaniem, oxyterapia to czysta przyjemność. Pacjent podczas terapii najzwyczajniej w świecie odpoczywa. Oczywiście znajduje się w komorze hiperbarycznej, która jest stale kontrolowana przez pracowników gabinetu. Brzmi fajnie, prawda? Tlenoterapia to nie tylko regeneracja organizmu, ale również jego całkowita odnowa biologiczna. 

Zresztą sami sprawdźcie jakie korzyści płyną z tlenoterapii w LekkO2. Jedno jest pewne, LekkO2 to wyjątkowe miejsce, tworzone przez ludzi z pasją. Nie można przejść obok niego obojętnie.

Zadbaj o swoje zdrowie i zapisz się na tlenoterapię do katowickiego LekkO2!

LekkO2 - gabinet tlenoterapii
ul. Krzywa 5
40-061 Katowice
Tel.: 577 888 102

e-mail: kontakt@lekko2.pl

www: https://lekko2.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/LekkO...

Lekko2 glowne

czytaj dyskusję

Łukasz

Rozpoczynam te dyskusję linkiem do www.24kato.pl

Polecamy: