Wynajmij sklep na godziny w centrach M1 na Śląsku i w Zagłębiu: w Bytomiu, Czeladzi i w Zabrzu

Blisko 4 tysiące użytkowników pobrało aplikację h-Our store, umożliwiającą wynajem sklepu na godziny w popularnych centrach handlowych M1 w Polsce. Przy dopełnieniu minimum formalności, w całości obsługiwanych online, nowy kontrahent zyskuje możliwość sprzedaży swoich produktów w miejscach znanych i tłumnie odwiedzanych przez klientów.

Miniony rok pokazał, że h-Our store jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla lokalnych twórców,
jak i wyspecjalizowanych sprzedawców. To najbardziej elastyczna forma najmu na polskim rynku, oferująca niski próg wejścia do sprawnie działającego obiektu handlowego ze stałym przepływem klientów, bez konieczności ponoszenia kosztów inwestycyjnych. Wynajem sklepu na godziny umożliwia weryfikację potencjału sprzedażowego oferowanych produktów, a to dla wielu przedsiębiorców kluczowa informacja dotycząca ich biznesu. Do tej pory w inkubatorze najemców h-Our store zarejestrowanych zostało blisko 250 kontrahentów
” – mówi Jakub Jarczewski, rzecznik prasowy METRO PROPERTIES.

Sklepy h-Our store są dostępne w popularnych galeriach M1 w Polsce centralnej i właśnie na Śląsku i w Zagłębiu - aż w trzech miejscowościach:

  • Bytomiu,
  • Czeladzi,
  • Zabrzu.

W pierwszym roku działania, największym powodzeniem cieszyły się wśród branży odzieżowej i tekstylnej, a także sprzedawców elektroniki i kosmetyków. To zarówno firmy zajmujące się handlem, jak i lokalni wytwórcy, oferujący autorskie produkty. Za pośrednictwem aplikacji najdłużej wynajęto sklep na trzy miesiące. Najkrótszy okres to trzy godziny. Najpopularniejszymi dniami były czwartki, piątki i soboty, a najczęściej wybierane godziny od 10.00 do 20.00.

H-Our store w CH M1 Zabrze
H-Our store w CH M1 Zabrze

Sklep na godziny w M1 w Bytomiu, Czeladzi i Zabrzu

Sklepy h-Our store można obejrzeć za pośrednictwem aplikacji, zawierającej zdjęcia i szczegółowe opisy ich funkcjonalności. Sklep w centrum handlowym M1 Bytom posiada powierzchnię 21 m², w M1 Zabrze 80 m², a największy, mający aż 85 m², znajduje się w M1 Czeladź. Każdy został zaopatrzony w kompleksowe wyposażenie, umożliwiające rozpoczęcie handlu niemal od razu. Urządzone zostały
w neutralnych kolorach, wyposażone w modułową zabudowę umożliwiającą bardzo dobrą ekspozycję towaru, przebieralnie, ladę kasową i ekran multimedialny promujący ofertę w dużej, przeszkolonej witrynie.

H-Our store w CH M1 Czeladź
H-Our store w CH M1 Czeladź

Jak wynająć sklep w M1 na Śląsku

Aplikacja h-Our store to narzędzie działające podobnie do popularnych portali z ofertą wynajmu pokoi hotelowych czy krótkoterminowego wynajmu mieszkań. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi wybieramy sklep i termin wynajmu. Umowa zostaje podpisana elektronicznie. Podobnie wygenerowana zostaje faktura, a płatność dokonywana jest w systemie Payu. Następnie nowy najemca otrzymuje kod do wejścia i rozpoczyna prowadzenie biznesu w dużym centrum handlowym. Aplikacja h-Our store jest dostępna w App i Google Store.

Poznaj M1 na Śląsku i w Zagłębiu

Centra M1 na Śląsku i w Zagłębiu to popularne galerie handlowe z ofertą dużego marketu spożywczego
oraz kilkudziesięciu sklepów popularnych marek lokalnych i międzynarodowych – ubrań, butów, akcesoriów, artykułów dla domu i elektroniki, a także kawiarni i restauracji.

  • M1 Bytom mieści się przy ul. Strzelców Bytomskich 96,
  • M1 Czeladź przy ul. Będzińskiej 80,
  • M1 Zabrze przy ul. Plutonowego Ryszarda Szkubacza 1.

Śląskie i zagłębiowskie centra M1 znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie marketów budowlanych OBI, tworząc popularne strefy zakupowe, tłumnie odwiedzane przez mieszkańców tych miast i okolic

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon