Youtuberzy z Katowic. Gwiazdy polskiego Internetu ze Śląska

Youtuberzy katowice

Zdziwicie się! Ci znani polscy youtuberzy pochodzą ze Śląska! Oglądają ich tysiące. Zobaczcie jakie gwiazdy Internetu wychowywały się na naszym podwórku

Katowice youtuberzy. Oni są z naszego miasta!

littlemooonster96

littlemooonster96 śledzi ponad 814 tys. widzów. Angelika Mucha, znana youtuberka pochodzi z Katowic, chociaż teraz związana jest z Warszawą. Nagrywa głownie relacje z podróży, koncertów oraz video o stylizacji i makijażu. Jest fanką Justina Biebera i współautorką książki Justin Bieber. Powrót na szczyt (2016). Na jej koncie nie brakuje występów w telewizji. Wystąpiła w ósmej edycji programu Dancing with the Stars (Polsat) i czwartej edycji reality show TVN Agent – Gwiazdy (2019) W 2019 była bohaterką reportażu w magazynie TVN Uwaga! Kulisy sławy.

RavgorTV

Ravgor’em jest oczywiście Rafał Górecki, który mieszka i nagrywa swoje filmy w Katowicach. Youtuber oprócz kanału Ravgor TV, który subskrybuje 814 tys. osób, ma także swój sklep internetowy. Możemy go także znaleźć na kanale „Rafał Górecki”

Z Dvpy

Maciek Dąbrowski, popularny youtuber znany także jako Człowiek Warga to kolejny znany youtuber ze Śląska. Co prawda nie jest z Katowic, ale nie mogliśmy o nim nie wspomnieć. Jest jedną z najbardziej znanych gwiazd polskiego internetu. Pochodzi z Chorzowa i prowadzi kanał „Z Dvpy”, który ma 1,5 mln subskrypcji.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Test 5434382 1280

Darmowe testy na COVID dla pracowników pomocy społecznej

Wojewoda slaski

Koronawirus. Raport wojewody śląskiego kwiecień

Stadion slaski

Stadion Śląski będzie miał Centrum...

Konfa

Będzie aktualizacja uchwały antysmogowej

Slaski pakiet dla przedsiebiorcow

Pieniądze dla śląskich przedsiębiorców. Nowe dotacje od...

Fotttt

Miliony dla gmin na gospodarkę wodno-ściekową

Zabrze miasto

Coraz więcej miast na Śląsku chce budować centra...