Zaplanuj wakacje swojego dziecka

Rok szkolny pomału dobiega końca, to fakt. Chcielibyście wynagrodzić swoim dzieciom czas, spędzony w domu. Właśnie dlatego, zastanawiacie się jak zorganizować im niezapomniane wakacje. Macie świadomość, że rodzinne wczasy nie dają im takiej frajdy, jak kiedyś. Może jest to dobry moment, aby wasze dzieci spróbowały czegoś nowego jak kolonie lub obóz? Brzmi dobrze? Zatem poznajcie ofertę tyskiego Biura Podróży Magic Sport Camp.

Magic sport

Takich obozów jeszcze nie było!

Magic Sport to jedna z największych Akademii Sportu na Śląsku, której biuro podróży od wielu lat organizuje niezapomniane wakacje dla dzieci i młodzieży, w formie obozów i kolonii sportowo-tematycznych. Mając na uwadze różne zainteresowania dzieci, biuro stworzyło bogatą ofertę wypoczynkową, w której zarówno miłośnicy jazdy konnej, piłki nożnej, tańca czy pływania znajdą coś dla siebie. Z resztą nie będziemy Was trzymać w niepewności, pełną ofertę możecie sprawdzić TUTAJ lub zapoznajcie się z poniższą grafiką. Jedno jest pewne, atrakcji nie brakuje!

Co wyróżnia Magic Sport Camp?

Zwykle obozy czy kolonie, mogą kojarzyć się z wypoczynkiem w starych, komunistycznych ośrodkach, których kadra, dopiero co uzyskała uprawnienia opiekuna kolonijnego. W przypadku Magic Sport Camp nie moglibyście być w większym błędzie. Magic Sport jest liderem organizacji obozów sportowych, tematycznych na Śląsku. Co za tym idzie, swoje obozy organizują w sprawdzonych, komfortowych hotelach, których większość wyposażona jest w baseny i zaplecze sportowe. Pewnie jak każdy rodzic, zastanawiasz się jak wygląda kwestia bezpieczeństwa. Spokojnie, każdy uczestnik obozu jest objęty ubezpieczeniem. Dodatkowo Magic Sport Camp gwarantuje opiekę medyczną, a także całodobowy kontakt do kierownika obozu. Jeżeli chodzi o kadrę to Magic Sport Camp współpracuje tylko z doświadczonymi treneramii. W przeważającej większości są to absolwenci katowickiego AWF. W praktyce nie oznacza to, że Wasze dzieci będą ćwiczyć od świtu do zmierzchu. Dla zespołu Magic Sport Camp najważniejsze są dzieci, które podczas obozu mają przede wszystkim dobrze się bawić! Tym samym oferta obozów i kolonii jest kierowana również do dzieci, które chcą rozpocząć przygodę z różnymi dyscyplinami sportu, bądź zwyczajnie przeżyć wyjątkowe wakacje. Zgłoś się do Magic Sport Camp i zadbaj o niezapomniane, wakacyjne wspomnienia Twoich dzieci!

Magic Sport Camp
ul. Gen. Charlesa de Gaulle'a 8/213
43-100 Tychy
Tel.: +48 536 517 536
E-mail: biuro@magic-sport.com.pl
www: https://www.magicsportcamp.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/Magic...

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon