Złodzieje łasuchy. Ukradli 68 opakowań czekoladek z jednego z marketów w Katowicach

Do niecodziennej kradzieży doszło w jednym z marketów w Katowicach. Dwóch złodziei połakomiło się na wielkie pudło czekoladowych pralin, łącznie 68 opakowań. Teraz policja publikuje ich zdjęcia z monitoringu i prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości łasuchów.

Kryminalni z V komisariatu w Katowicach prowadzą sprawę kradzieży słodyczy. Doszło do niej 20 kwietnia 2021 r. w markecie spożywczym przy ulicy Bednorza 2-6a w Katowicach Szopienicach.

Podejrzewani dwaj mężczyźni po wejściu do sklepu ukradli aż 68 opakowań pralin marki Toffifee o łącznej wartości ponad 800 złotych. Wizerunek podejrzewanych mężczyzn zarejestrował sklepowy monitoring.

Teraz policja katowicka publikuje zarejestrowany przez monitoring wizerunek obu podejrzanych o kradzież i prosi o pomoc w ustaleniu, kim są złodzieje łasuchy.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyzn lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z V komisariatu pod nr telefonu 47 85 137 00, 47 85 137 19 lub pod adresem e-mail: kp5@katowice.ka.policja.gov.pl

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon