Złote kolczyki ze 154 brylantami za 4 tys. zł. Śląska KAS wyprzedaje kosztowności i... części samochodowe

Śląski oddział Krajowej Administracji Skarbowej sprzedaje "z wolnej ręki" kosztowności, które nie znalazły nabywców podczas licytacji. Można kupić np. złote kolczyki z ponad 150 brylantami za nieco ponad 4 tys. zł. Oprócz kosztowności, do sprzedaży trafiły też... części samochodowe.


Izba Administracji Skarbowej w Katowicach wystawiła do sprzedaży złote kosztowności z brylantami, które nie znalazły nabywców podczas licytacji. Ceny są atrakcyjne, np. minimalna cena sprzedaży za parę kolczyków z białego i żółtego złota wysadzanych 154 brylantami to 4 100 złotych (wartość szacunkowa to 8 600 zł).

Śląska skarbówka sprzedaje kosztowności

Z pełną ofertą sprzedawanych od 30 czerwca do 9 lipca 2021 roku 4 sztuk wyrobów jubilerskich (kolczyki, klipsy, zawieszka oraz pierścionek) można zapoznać się na stronie śląskiej KAS www.slaskie.kas.gov.pl/izba-administracji-skarbowej-w-katowicach (zakładka Ogłoszenia/Obwieszczenia o licytacjach). Sprzedaż ruchomości odbywać się będzie według kolejności zgłaszania się zainteresowanych ich nabyciem. Sprzedaż prowadzi Drugi Urząd Skarbowy w Katowicach.

Od Urzędu Skarbowego kupimy też... części samochodowe

Od 24 czerwca 2021 roku w siedzibie Urzędu Skarbowego w Mysłowicach rozpocznie się sprzedaż z wolnej ręki części samochodowych. Minimalna cena sprzedaży wynosi 10 % ceny oszacowania, tym samym oferowane części można nabyć już za kilkaset złotych (najdroższe elementy w cenie 400 złotych). Najniższa cena minimalna to 5 złotych i dotyczy tylnej bocznej szyby Renault Kangoo.

Pełna oferta jest dostępna na stronie śląskiej KAS. Sprzedaż odbywać się będzie według kolejności zgłaszania się zainteresowanych ich nabyciem. Celem ustalenia kolejności osób chętnych do zakupu ruchomości z wolnej ręki należy dokonać rezerwacji wizyty na stronie www.wizyta.podatki.gov.pl (województwo Śląskie/ Urząd Skarbowy w Mysłowicach/postępowania i czynności sprawdzające/egzekucja administracyjna). W polu „Dodatkowe informacje, które dotyczą twojej sprawy” wpisz: „sprzedaż z wolnej ręki” oraz podaj numer Lp. ruchomości, której zakupem jesteś zainteresowany. Rezerwacji wizyty należy dokonać na konkretny dzień i godzinę w terminie, w którym odbywa się sprzedaż.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon