Znalazła kartę do bankomatu i ukradła pieniądze, płacąc nią w sklepie. Teraz szuka jej policja

Katowiccy policjanci poszukują kobiety, która zamiast oddać na policję albo do banku znalezioną kartę płatniczą, nie wahała się jej użyć w sklepach. Tym samym okradła właściciela karty.

Śląska Policja
Podejrzana

Kryminalni z II komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży pieniędzy z konta bankowego za pomocą płatności zbliżeniowych kartą bankomatową za zakupy.

Do zdarzenia doszło 23 grudnia 2021 roku przy ul. Józefowskiej w Katowicach, w dzielnicy Wełnowiec-Józefowiec. Nieznana kobieta, zamiast oddać znalezioną kartę bankomatową na policję albo do banku, przywłaszczyła ją sobie i dwukrotnie zapłaciła nią zbliżeniowo w sklepie spożywczym oraz usiłowała dokonać wypłaty pieniędzy z bankomatu. Wizerunek kobiety zarejestrował monitoring.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanej lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z V komisariatu pod numerem telefonu 47 851 36 50 lub pod adresem poczty elektronicznej e-mail: kp2@katowice.ka.policja.gov.pl.

ZOBACZ TEŻ:

Katowice, Bugla

Może Cię zainteresować:

Basen Bugla zamknięty! Przekroczony dopuszczalny poziom bakterii Pseudomonas aeruginosa

Autor: Katarzyna Pachelska

15/07/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon