Żona katowickiego policjanta walczy z rakiem. Może jej pomóc terapia za 1,5 mln zł. Trwa zbiórka

Żona policjanta z Wydziału Prewencji KWP w Katowicach walczy o życie. W 2019 roku u Joanny zdiagnozowano guza w okolicach śródpiersia. Może jej pomóc tylko specjalna metoda terapii CAR T-cell. Niestety jej koszt wynosi 1,5 miliona złotych! Trwa zrzutka na leczenie kobiety.

Joanna, żona policjanta, walczy z nowotworem

Żona policjanta z Wydziału Prewencji KWP w Katowicach walczy o życie. W 2019 roku u Joanny zdiagnozowano guza w okolicach śródpiersia. Od tej pory mąż, 14-letnia córeczka, bliscy i lekarze walczą o jej zdrowie. Może jej pomóc tylko specjalna metoda terapii CAR T-cell. Niestety jej koszt wynosi 1,5 miliona złotych!

Policjanci proszą o wsparcie dla żony swojego kolegi

Wszyscy wiemy, że życie jest bezcenne i o każde należy walczyć do końca. Szczególnie wiedzą to policjanci i pracownicy policji, którzy każdego dnia poświęcając się służbie czy pracy, niejednokrotnie ratują życie innych.

Dlatego śląscy policjanci poproszą o wsparcie w walce o zdrowie żony ich kolegi, policjanta Michała, który wspólnie z 14-letnią córką Julią próbują pomóc najbliższej im osobie Joannie – żonie i mamie.

Chłoniak Joanny okazał się odporny na leczenie

Michał pełni służbę w Wydziale Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, koordynując pracę prawie 1000 policjantów dzielnicowych. Jest też odpowiedzialny za wdrażanie nowoczesnych narzędzi do komunikacji pomiędzy tymi policjantami a mieszkańcami województwa. Wcześniej sam przez 7 lat był dzielnicowym w Chorzowie, a potem Kierownikiem Rewiru Dzielnicowych w tym mieście.

W grudniu 2019 roku u Joanny zdiagnozowano guza w okolicach śródpiersia. Stwierdzony chłoniak okazał się bardzo odporny na wtłaczane w żyły trucizny i wyczerpujące naświetlania. Jest jednak nadzieja – metoda CAR T-cell. Metoda bardzo skuteczna, ale też niestety bardzo droga. Julia, Michał, Joanna i ich najbliżsi nie są w stanie sami zapłacić za to leczenie ponad 1,5 miliona złotych!!!

Razem możemy dać im szansę. Policjanci proszą o wsparcie, będą wdzięczni za każdą przekazaną sumę. Link do zrzutki: www.siepomaga.pl/walka-joanny

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa będzie oczekiwać na wszystkich krwiodawców

Zbiórka krwi 30 sierpnia. Akcję organizuje Śląska Policja

Krystian Krukowski

Policjant z Katowic, Krystian Krukowski, utoczył 21 l krwi

Nowe samochody dla śląskiej policji

10 nowych nieoznakowanych radiowozów dla śląskiej policji

Zatrzymanie podejrzanych o udział w grupie przestępczej

Zatrzymani gangsterzy obracający paliwami

Marta Manowska

Marta Manowska ambasadorką Narodowego Programu Szczepień

„Rajza rowerowa wybrzeżem Bałtyku dla Mateusza Lewandowskiego”

Katowicki policjant zebrał 50 tys. zł

Slaska policja aa

56 nowych policjantów pracuje w Śląskiej Policji