Czy nadajesz się na policjanta? Komenda Wojewódzka organizuje w Katowicach test sprawności fizycznej

Chętni do pracy w policji będą mogli przetestować swoją tężyznę fizyczną. Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach organizuje otwarte zajęcia dla wszystkich osób zainteresowanych procesem rekrutacji do służby w policji.

Kolejny już raz Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach organizuje otwarte zajęcia dla wszystkich osób zainteresowanych procesem rekrutacji do służby w policji.

Próbny test sprawnościowy dla zainteresowanych pracą w policji

26 października 2022 r. (środa) w hali sportowej katowickiego oddziału prewencji wszystkie chętne osoby będą mogły osobiście sprawdzić, jakie wymagania stawiane są kandydatom. Tym razem uczestnicy mają okazję zmierzyć się z torem przeszkód, jaki należy pokonać w teście sprawności fizycznej.

Podczas organizowanych przez katowicką komendę wojewódzką zajęć, zainteresowani pracą w policji mają możliwość praktycznego poznania etapu postępowania kwalifikacyjnego, jakim jest test sprawności fizycznej. Przystąpienie do testu sprawności fizycznej pozwoli zainteresowanym sprawdzić swoje umiejętności i kondycję fizyczną, ale także zdiagnozować ewentualne elementy wymagające poprawy, co umożliwi w przyszłości pozytywne zaliczenie testu sprawności fizycznej podczas formalnej procedury kwalifikacyjnej do służby w policji.

Jeszcze trzy takie zajęcia w 2022 roku

Ostatni podobny test odbył się 28 września. Zajęcia przeprowadzono w hali sportowej katowickiego oddziału prewencji, gdzie odbył się test sprawności fizycznej, który jest początkowym elementem naboru do służby. Zajęcia prowadzili instruktorzy Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, pod okiem których uczestnicy pokonywali tor przeszkód.

Zajęcia prowadzą instruktorzy z Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Będą odbywać się do końca roku, w środy:

  • 26 października,
  • 23 listopada,
  • 21 grudnia

hali sportowej Oddziału Prewencji Policji w Katowicach przy ul. Koszarowej 17.

Ze względów organizacyjnych, osoby zainteresowane udziałem w zajęciach proszone są o wcześniejszy kontakt na adres mailowy: bartlomiej.lasek@ka.policja.gov.pl. Termin i godzina spotkania zostaną ustalone indywidualnie po zgłoszeniu mailowym i będą zależne od liczby zgłoszeń.

Policja Mikołów

Może Cię zainteresować:

Katowiczanin chciał razem ze swoimi małymi dziećmi okraść sklep w Mikołowie

Autor: Redakcja

03/10/2022

Policyjna akcja "NURD" w Katowicach

Może Cię zainteresować:

Mandaty na prawie 100 tysięcy złotych wystawiła w jeden dzień katowicka drogówka

Autor: Katarzyna Pachelska

30/09/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon