Darmowy wstęp na lodowisko w Spodku. Kiedy i dla kogo?

Co prawda, za oknem jeszcze jesień, ale zima coraz bliżej aktualnej daty w kalendarzu. A jak zima to i atrakcje tej pory roku. Mamy pierwszą z nich.

Katowicki Spodek jako jeden z pierwszych obiektów na Śląsku i w ogóle w Polsce, postanowił otworzyć sezon na łyżwy. Ten rozpocznie się na katowickim lodowisku już w sobotę, 2 października. Z okazji inauguracji organizator przygotował wyjątkową promocję - wstęp na taflę pierwszego dnia będzie bezpłatny. Ślizgawki odbędą się w trzech turach: o godz.16:30, 18:00 i 19:30, a na każdą z nich przygotowano po 150 wejściówek. Obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy.

Darmowy wstęp na lodowisko

Miło nam poinformować, że już 2 października br. rozpoczynamy kolejny sezon na lodowisku w Spodku. Zapraszamy na ślizgawki, planujemy jak co roku sesje disco, dbamy o bezpieczeństwo na tafli. W pierwszych łyżwiarskich krokach dzieciom pomagać mogą specjalne pingwinki, wypożyczyć można także kaski i kamizelki odblaskowe – mówi Marcin Stolarz, prezes zarządzającej Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodkiem firmy PTWP Event Center.

Wypożyczenie pingwinka lub łyżew (hokejowych bądź rekreacyjnych w rozmiarach od nr 27 do 47) to koszt 10 złotych. Za 15 zł można profesjonalnie naostrzyć sobie własne łyżwy. Wypożyczalnie jest dostępna tuż przy lodowisku.

Cennik biletów wstępu na lodowisko w Spodku:

  • normalny - 14 zł
  • ulgowy - 10 zł (przysługuje dzieciom i młodzieży do ukończenia szkoły średniej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej)
  • dla dzieci do lat 7 - 7 zł
  • studenckie czwartki - 7 zł (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej)
  • rodzinny 2+2 - 35 zł

Obowiązujące obostrzenia

Bilety można zakupić w kasach przy lodowisku (na pół godziny przed rozpoczęciem każdej ślizgawki danego dnia) przez stronę internetową (www.bilety24.pl/public/spodek) lub aplikację mobilną. Wejściówki w systemie internetowym będą dostępne 7 dni przed daną ślizgawką.

Limit osób, które jednocześnie mogą przebywać na lodowisku (zgodnie z obowiązującymi wytycznymi) wynosi 150 osób. Obowiązuje również zasada zasłaniania ust i nosa, dezynfekcja dłoni oraz zachowanie dystansu 1,5 metra we wszelkich kolejkach (np. do wejścia, wyjścia, toalet, szatni).

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon