Dochód z Kosmicznego Meczu wesprze podopiecznych Domu Aniołów Stróżów

Gwiazdy muzyki, sportu i telewizji wezmą w sobotę udział w „Legendarnym Kosmicznym Meczu z Aniołami”. Dochód z odbywającego się w katowickim Spodku wydarzenia wesprze podopiecznych Domu Aniołów Stróżów.

http://www.spodekkatowice.pl/
Kosmiczny mecz

Jerzy Dudek, Krzysztof Ignaczak, Magdalena Śliwa, Monika Pyrek, Magdalena Steczkowska, Mariusz Kałamaga, Piotr Kupicha i wielu, wielu innych… w sumie ponad 60 gwiazd muzyki, sportu i telewizji wybiegnie w sobotę na parkiet katowickiego Spodka, by zagrać w siatkówkę i koszykówkę podczas „Legendarnego Kosmicznego Meczu z Aniołami”.

To charytatywna impreza - całkowity dochód ze sprzedaży biletów wesprze podopiecznych Domu Aniołów Stróżów. Stowarzyszenie już od 30 lat pomaga dzieciom, nastolatkom oraz rodzinom z biednych śląskich i zagłębiowskich dzielnic, prowadząc świetlice, terapeutyczne kluby malucha, kluby rozwoju dzieci i młodzieży, a także programy uliczne i poradnię rodzinną. Każdego roku ze wsparcia korzysta kilkaset młodych ludzi i kilkadziesiąt rodzin.

– Ideą naszej działalności jest zapewnienie równego startu w dorosłość dzieciom i młodzieży z trudnych środowisk. Podchodzimy holistycznie do problemów osób żyjących na marginesie życia społecznego. Co przy tym ważne „dajemy wędkę a nie rybę”, jak brzmi nasze motto, aby mogli stać się niezależni od pomocy społecznej – wyjaśnia Monika Bajka, prezeska Domu Aniołów Stróżów.

Aby jednak móc dawać ową „wędkę” stowarzyszenie musi mieć środki. I właśnie na tą „wędkę” pójdą pieniądze zebrane ze sprzedaży biletów na sobotni mecz w Spodku.

Bilety kosztują od 39 do 49 zł (w zależności od sektora). Ulgowe są w cenie 10 złotych. Początek meczu o godzinie 17.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon