Dwie piękne katowiczanki w finale konkursu Miss Śląska 2021. To Julia Drabek i Kamila Psiuk. Zobaczcie ich zdjęcia

Wyłoniono już finalistki konkursu Miss Śląska 2021. Dwie z nich pochodzą z Katowic. To 22-letnia Julia Drabek i 24-letnia Kamila Psiuk. Co ciekawe, obie studiują na kierunku stomatologicznym.

Dwie piękne dziewczyny z Katowic powalczą o koronę Miss Śląska 2021. 22-letnia Julia Drabek i 24-letnia Kamila Psiuk są wśród finalistek tegorocznej edycji konkursu regionalnego.

Julia Drabek studiuje stomatologię

Julia od najmłodszych lat interesuje się biologią, stąd nieprzypadkowo wybrała kierunek studiów - stomatologię. Największą pasją Julii są zwierzęta. Uwielbia też podróże, podczas których odkrywa nowe miejsca. Nową pasją Julii stała się joga oraz zdrowe odżywianie. W wolnym czasie uwielbia czytać, piec oraz spełniać się jako modelka. Marzeniem Julii w przyszłości jest otworzyć schronisko dla zwierząt.

Kamila Psiuk... też będzie dentystką

W 2021 roku Kamila, ukończy naukę na kierunku stomatologicznym. Jej zainteresowania to modeling, gotowanie oraz sport dlatego regularnie uczęszcza na siłownie oraz spędza aktywnie swój wolny czas.

Miss Śląska to etap regionalny konkursu Miss Polski

Miss Śląska (kobiety od 18. do 27. roku życia) i Miss Śląska Nastolatek (dziewczyny do 18. roku życia) to etap regionalny konkursu Miss Polski. Pierwsze eliminacje organizowane są na poziomie regionalnym. Podczas castingów wyłanianych jest około 30 kandydatek, które walczą o tytuł najpiękniejszej. Połowa dziewczyn startuje do tytułu Miss Śląska Nastolatek, a druga połowa do tytułu Miss Śląska. Następnie zwyciężczynie regionów, wicemiss i zapraszane panie biorą udział w ćwierćfinale, a następnie w półfinale. Wyłonione finalistki rozpoczynają zmagania o tytuł najpiękniejszej podczas Finałowej Gali, która od wielu lat organizowana jest w telewizji Polsat.

W 2020 r. koronę Miss Śląska zdobyła w wieku 20 lat Natalia Ciekańska z Zabrza, a Miss Śląska Nastolatek została wówczas 18-letnia Laura Walczak.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Red Box - bezpieczna przechowalnia wszystkich Twoich rzeczy

Wodny plac zabaw, Katowice, ul. Gliwicka

Wodne place zabaw. Lokalizacja, godziny otwarcia

Dolina Trzech Stawów, Katowice

Dolina Trzech Stawów. Gdzie zjeść, imprezować

Akcja Książka za worek śmieci

Książka za worek śmieci. Ciekawa akcja w Katowicach

Trojaczki Natalia, Dorota i Judyta Chowaniec

Trojaczki, trzy siostry, w jednym dniu obroniły tytuł

Katowice, święta, 1918-1939

Święta na Śląsku 100 lat temu. Co pisali w gazetach

Zdjęcie Główne

Efekty wsparcia w czasie pandemii