Atrakcje dla dzieci i dorosłych przez cały rok - E1GOKART Chorzów

Tor kartingowy E1GOKART Chorzów to nowoczesny obiekt, który jest czynny przez cały rok. W hali o powierzchni 4300 m2 znajduje się dwupoziomowy, szybki i techniczny tor o długości 630 metrów. To najwyższy poziom kartingowej rywalizacji i zabawy. Tor E1GOKART Chorzów jest otwarty dla osób w każdym wieku, niezależnie od umiejętności i doświadczenia.

Świetna zabawa dla każdego

Tor E1GOKART Chorzów to miejsce zarówno dla osób, które zaczynają swoją przygodę z kartingiem, jak i dla doświadczonych zawodników. Obsługa toru zapewnia pełne szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi sprzętu, a na miejscu można też skorzystać z zajęć indywidualnych i szkółki kartingowej z trenerem. Obiekt znajduje się przy ul. Gabriela Narutowicza 9 w Chorzowie.

E1GOKART Chorzów dzięki nowej flocie profesjonalnych gokartów SODI oraz dzięki doskonale przygotowanemu obiektowi, jest otwarty dla wszystkich chętnych niezależnie od poziomu umiejętności i doświadczenia. Każdy, kto chce spróbować jazdy za kierownicą gokarta będzie czuł się komfortowo. Obsługa starannie pomoże w przygotowaniu do wyścigu i zadba o każdy aspekt bezpiecznej rywalizacji.

E1GOKART - największa sieć torów kartingowych w Europie!

Na torze dostępne są gokarty:

  • podwójne, w których pasażer może mieć już około 110 cm wzrostu,
  • juniorskie dla kierowców już od ok. 130 cm wzrostu,
  • seniorskie, które dostępne są dla kierowców już od ok. 150 cm wzrostu,
  • KidRacer, które dostępne są dla dzieci już od 3 roku życia i udostępnione są na osobnym torze.
E1GOKART - największa sieć torów kartingowych w Europie!

Zimowe ferie na torze E1GOKART

W czasie dwutygodniowych ferii zimowych w województwie śląskim tor otwarty będzie codziennie od godziny 11:00. Tor oferuje możliwość bezpłatnej rezerwacji przejazdu, aby lepiej zaplanować wizytę na torze. Dla grup zorganizowanych skierowane są formaty Grand Prix, które składają się z treningu, kwalifikacji i wyścigu ze startu wspólnego wyłącznie dla grupy. Przejazdy odbywają się w formie 8-minutowych sesji, w których mogą wziąć udział zarówno dorośli jak i dzieci.

E1GOKART - największa sieć torów kartingowych w Europie!

Śląska Liga Kartingowa - w marcu rusza kolejny sezon rywalizacji

Sezon VII Śląskiej Ligi Kartingowej startuje już 13 marca i będzie składał się z 7 rund rozgrywanych co dwa tygodnie aż do 5 czerwca. Spragnieni rywalizacji na torze mogą dołączyć do rywalizacji nawet na jedną rundę.

Tory E1GOKART tworzą największe ligi kartingowe w kraju. Zapisy do każdej rundy otwarte są dla każdego chętnego, który chce sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji z innymi zawodnikami. ŚLK składa się z sesji kwalifikacyjnych, na których kierowcy starają się wykręcić jak najlepsze czasy pojedynczego okrążenia, a następnie zawodnicy przechodzą do wyścigów. Formuła zawodów stworzona jest tak, aby każdy uczestnik rywalizował w grupie o podobnych umiejętnościach, co gwarantuje maksimum zabawy i najwyższy poziom rywalizacji na torze.

E1GOKART - największa sieć torów kartingowych w Europie!

Więcej informacji na temat toru i aktualnych promocji można znaleźć na stronie internetowej E1GOKART Chorzów oraz na mediach społecznościowych toru.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon