Festiwal Roślin w katowickim Spodku. Nie lada gratka dla fanów doniczkowej florystyki

Już po raz trzeci odbędzie się Katowicki Festiwal Roślin. Od 26 do 27 marca 2022 r. fani roślin doniczkowych będą mieli okazję nabyć je w stosunkowo niskich cenach. Oprócz tego do kupienia będą także doniczki, nawozy oraz środki ochronne.

fot. festiwal roślin Katowice
Festiwal Roślin Katowice Spodek

W najbliższy weekend - 26 i 27 marca - w Spodku zostanie zorganizowany Festiwal Roślin Doniczkowych. To tam fani roślin będą mieli okazję nabyć nowe gatunki.

- Przez zimę odwiedziliśmy wielu ogrodników i zrobiliśmy co w naszej mocy, aby szalejąca inflacja nie odbiła się na naszych cenach. Zapraszamy wszystkich, aby po raz kolejny odwiedzili Festiwal Roślin i zobaczyli, co przygotowaliśmy tym razem. Będzie bardzo dużo nowości – zapewnia Łukasz, organizator Festiwalu Roślin.

Dwa dni z roślinami w Spodku

Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że wszystkie rośliny pochodzą z hodowli, wobec czego ich ceny będą konkurencyjne. Na cenówkach wydrukowana zostanie ich cena standardowa oraz obowiązująca w sklepach internetowych.

Każda z odmian roślin będzie dostępna w ilościach hurtowych. Uczestnicy mogą więc wybierać z całego wózka, a nie jak w sklepie – z pojedynczych roślin. Ceny będą rozpoczynać się od 5 złotych.

- Rośliny będą małe i duże. Każdy kto nas odwiedzi, znajdzie coś dla siebie. Niezależnie czy ma to być monstera, którą postawimy na podłodze jako element wystroju mieszkania, nieduży kaktus, który będzie ozdobą naszego biurka w pracy czy rośliny owadożerne, które cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem – dodaje organizator wydarzenia.

W sobotę zainteresowani będą mogli skorzystać z targu roślin od godz. 8 do 20, natomiast w niedzielę od godz. 10 do 18. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

Źródło: informacja prasowa

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon