Festiwal Roślin w Spodku jeszcze dzisiaj. Zobacz, co można tu kupić i za ile

Jeszcze tylko dzisiaj, w niedzielę 27 marca 2022 r., w Spodku w Katowicach odbywa się Festiwal Roślin. Sprawdź, jakie okazy można tu kupić i ile kosztują. Są i tanie rośliny, i takie, za które trzeba zapłacić ponad 100 zł.

W ostatni weekend marca 2022 r. Spodek zamienił się w dżunglę, pełną roślin. Co prawda w doniczkach, ale jednak...

- Przez zimę odwiedziliśmy wielu ogrodników i zrobiliśmy co w naszej mocy, aby szalejąca inflacja nie odbiła się na naszych cenach. Zapraszamy wszystkich, aby po raz kolejny odwiedzili Festiwal Roślin i zobaczyli, co przygotowaliśmy tym razem. Jest bardzo dużo nowości – zapewnia Łukasz, organizator Festiwalu Roślin.

Dwa dni z roślinami w Spodku

Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że wszystkie rośliny pochodzą z hodowli, dlatego ceny są konkurencyjne. Na cenówkach została wydrukowana ich cena standardowa oraz obowiązująca w sklepach internetowych.

Każda z odmian roślin jest dostępna w ilościach hurtowych. Uczestnicy mogą więc wybierać z całego wózka, a nie jak w sklepie – z pojedynczych roślin. Ceny rozpoczynają się od 5 złotych. Trzeba jednak pamiętać, że po wczorajszym dniu, gdy Festiwal Roślin odwiedziły tłumy ludzi, doniczki mogą być już co nieco przetrzebione.

- Rośliny są małe i duże. Każdy kto nas odwiedzi, znajdzie coś dla siebie. Niezależnie czy ma to być monstera, którą postawimy na podłodze jako element wystroju mieszkania, nieduży kaktus, który będzie ozdobą naszego biurka w pracy czy rośliny owadożerne, które cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem

Akcja dla Ukrainy

Organizatorzy przeznaczą dochód ze sprzedaży wszystkich prymuli na potrzeby wsparcia dla Ukrainy. Pieniądze zostaną przelane na konto Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH). - Będziemy mieli ich bardzo dużo i wyraźnie je oznaczymy - dodają organizatorzy.

Dzisiaj, w niedzielę 27 marca, Festiwal Roślin można odwiedzać od godz. 10 do 18. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Źródło: informacja prasowa

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon