Festiwal Światła Gorlice. Spektakularne widowiska świetlne i laserowe oraz niesamowite pokazy lotnicze

Nie macie planów na ostatni miesiąc wakacji? Nie szkodzi! Sierpień w Gorlicach – Mieście Światła – będzie obfitował w niezwykłe wydarzenia i imprezy – wielkimi krokami zbliżają się Festiwal Kolorów i kolejna edycja gorlickiego Festiwalu Światła!

W niedzielę (13.08), na stadionie miejskim OSIR w Gorlicach, odbędzie się najbardziej kolorowa impreza w Polsce – Festiwal Kolorów by Minimelts! Zagrają dla Was DJ Emas, Matlane i Alizone. Nie zabraknie strefy Street Food i atrakcji dla najmłodszych!

Tuż po Festiwalu Kolorów, rozpoczniemy niezwykłą, świetlną podróż! W godzinach wieczornych, Park Miejski im. Wojciecha Biechońskiego rozświetli się tysiącem barw, a to za sprawą zapierającej dech w piersiach alei światła!

Na tym jednak nie koniec! W poniedziałek, 14.08 zapraszamy na główne wydarzenia Festiwalu – czekać będą na Was spektakularne widowiska świetlne i laserowe, niesamowite pokazy lotnicze i wiele innych. W akcji będziecie mogli zobaczyć Flying Dragons Team – motoparalotniową grupę pokazową z Krakowa! Niezwykły występ z ogniem zapewni Teatr Ognia "ERGO".

W tym roku, wydarzenie znalazło się na liście „Wizytówek Małopolski", a partnerem głównym wydarzenia jest Województwo Małopolskie.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest firma EMPOL.

Sponsorzy: GÓR-STAL, ROCKFIN, SUPRABROKERS.

Program Festiwalu Światła:

13 sierpnia:
19:00-00:00 - Aleja Światła, Świetlna Strefa Relaksu

14 sierpnia:
19:00-00:00 - Aleja Światła, świetlna Strefa Relaksu
20:30 - Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia
20:45 Moc żywiołów-pokaz laserowy z Teatrem Ognia „ERGO" (polana w Parku)
21:45 Light Park Gorlice - pokaz Flying Dragons Team z oprawą audiowizualną (teren nad rzeką Sekówką)
23:00 ElektroTransMisja w Mieście Światła - pokaz laserowy z muzyką elektroniczną Led Robotami (polana w Parku)

Ponadto, przez dwa dni wydarzenia (13-14.08), od godziny 12:00, będzie można skorzystać z komercyjnych lotów śmigłowcem. Robinson r44 będzie czekać na Was na lądowisku na Stadionie OSIR Gorlice!

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon