Katowice. Dwóch złoczyńców ugodziło nożem ludzi wracających w nocy z dyskoteki. Policja prosi o pomoc

Do tej dziwnej sytuacji doszło na ulicy św. Jana w Katowicach, niedaleko Kinoteatru Rialto. Dwaj mężczyźni ugodzili nożami dwie osoby z grupy ludzi wracającej z klubu. Teraz szuka ich katowicka policja.

Kryminalni Wydziału Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Katowicach prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia ciała dwóch mężczyzn, do której doszło 18 marca 2023 roku na ulicy świętego Jana w Katowicach, w rejonie Kinoteatru Rialto.

Z policyjnych ustaleń wynika, że do grupy osób wracających z klubu tanecznego podeszło dwóch nieznanych mężczyzn. Zaczęli rozmawiać. W trakcie rozmowy dwóch mężczyzn z grupy osób, która wracała z klubu, zostało ugodzonych nożem w udo, a sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzeni zawiadomili katowicką policję. Na miejsce została skierowana karetka pogotowia, która - decyzją lekarza - przewiozła pokrzywdzonych do szpitala, gdzie zostali zaopatrzeni chirurgicznie.

Uciekających sprawców zarejestrowały kamery monitoringu.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać sprawców na powyższych wizerunkach lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerami telefonów 47 851 3716, 798 032 398 lub pod adresem e-mail: kibice@katowice.ka.policja.gov.pl

Pedofil Cyklop wyszedł na wolność

Może Cię zainteresować:

Pedofil o pseudonimie "Cyklop" wyszedł na wolność. Ponad 20 lat temu do gwałtów doszło na Nikiszowcu

Autor: Martyna Urban

15/06/2023

Policja

Może Cię zainteresować:

Policja szuka kierowcy daewoo matiza, który potrącił rowerzystkę jadącą po chodniku i uciekł

Autor: Katarzyna Pachelska

15/06/2023

Parkowanie lompy katowice

Może Cię zainteresować:

Dwa lata akcji „Wyzwanie parkowanie” w Katowicach. Prawie 17 tys. mandatów na kwotę niemal 2 mln zł

Autor: Redakcja

14/06/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon