Katowice. Włamał się do sejfu w sklepie i ukradł gotówkę. Teraz policja prosi o pomoc w ustaleniu, kim jest złodziej

Maseczka, jak się okazuje, to był świetny gadżet dla złodziei. Tak wyposażony mężczyzna obrabował sejf w sklepie w Katowicach. Mimo że jego występek został nagrany przez monitoring, policja wciąż nie może ustalić, kim jest ten gagatek. Prosi o pomoc mieszkańców Katowic.

Katowicka policja zdecydowała się na opublikowanie wizerunku mężczyzny, który jest podejrzewany o włamanie do sejfu i kradzież gotówki.

Kryminalni z Komisariatu IV Policji w Katowicach prowadzą czynności w sprawie włamania do sejfu i kradzieży pieniędzy. Do zdarzenia doszło 19 marca 2022 roku w sklepie spożywczym przy ulicy Szarych Szeregów w dzielnicy Kostuchna w Katowicach. Podejrzewany mężczyzna, używając klucza, którym nie miał prawa dysponować, otwarł sejf i skradł pieniądze. Jego łupem padło 6,8 tys. zł. Jego wizerunek (ale w maseczce) zarejestrował sklepowy monitoring.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z IV komisariatu pod nr telefonu 47 85 137 50, 47 85 137 51 lub pod adresem e-mail: kp4@katowice.ka.policja.gov.pl. Policjanci gwarantują anonimowość.

ZOBACZ TEŻ:

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon