Katowicka Fabryka Porcelany funduje wesele na 100 osób! Zaczął się konkurs dla zakochanych

Tego jeszcze nie było! To znaczy było, ale w programach telewizyjnych typu reality show, ze słynnym niemieckim "Traumhochzeit" na czele. Ale w Katowicach to pierwsza taka inicjatywa. Fabryka Porcelany ogłasza konkurs dla zakochanych par, w którym główną nagrodą jest wesele na 100 osób w postindustrialnych wnętrzach dawnej fabryki.

Wystartował konkurs dla zakochanych par, w którym do wygrania jest organizacja przyjęcia weselnego w Fabryce Porcelany w Katowicach.

Konkurs, w którym nagrodą jest wesele na 100 osób

Przyjęcie dla 100 osób zostanie zorganizowane dla zwycięskiej pary w znajdującej się w sercu tego kompleksu Restauracji Prodiż. Niezwykłe wnętrza, pyszne menu, słodki stół, procentowe trunki i wspaniała obsługa - to wszystko będzie zupełnie gratis dla tej pary i jej gości, która w kreatywny sposób pokaże swoją miłość i zyska uznanie konkursowego jury. W jego skład wejdą przedstawiciele organizatora, czyli Fundacji Giesche, przedstawiciele patronów medialnych: Radia Eska i Telewizji TVS oraz Bartosz Pilawski, ceniony projektant mody.

- Fabryka Porcelany to nie tylko świetnie zrewitalizowany obiekt, piękne wnętrza, czy fantastyczny klimat, to również wspaniała, wielokrotnie nagradzana restauracja i jej naprawdę wyśmienita kuchnia. Tak zrodził się pomysł organizacji konkursu, w którym pokażemy jej niezwykłe industrialne wnętrza, przepyszne menu i oczywiście sprawimy ogromny prezent dla jednej z par, która otrzyma od nas swoje wymarzone przyjęcie weselne – mówi Aleksandra Kandzia-Ulrych, wiceprezes Fundacji Giesche, zarządcy Fabryki Porcelany.

Konkurs będzie się składał z dwóch etapów. Pierwszy będzie polegał na umieszczeniu na fanpejdżu Restauracji Prodiż przez parę chcącą wziąć w konkursie wspólnego zdjęcia i oznaczeniu profili uczestników, a wszystko to w komentarzu pod jednym z konkursowych postów.

Do drugiego etapu przejdzie siedem par wyłonionych przez jury, dla których zadaniem konkursowym będzie przygotowanie krótkiego filmiku odpowiadającego na pytanie „Dlaczego właśnie Wy powinniście wygrać wesele marzeń w Fabryce Porcelany?”.

Na początku lutego 2023 roku poznamy zwycięską parę, która rozpocznie przygotowania do swojego wielkiego dnia, a jego ukoronowaniem będzie wymarzone przyjęcie weselne w Restauracji Prodiż.

Szczegóły konkursu i regulamin dostępne są na stronie fabryka-porcelany.pl

Fabryka Porcelany to postindustrialna perła Katowic

Fabryka Porcelany to zespół budynków stworzony w Katowicach pod koniec XIX wieku przez koncern Giesche, gdzie do końca XX wieku produkowano porcelanę, a obecnie ją zdobi się i wypala. Od 2012 r. kompleks podlega rewitalizacji i zmienia funkcje z przemysłowej na biurowe, handlowe i rozrywkowe. Swoje siedziby mają tutaj głównie firmy branż kreatywnych i IT, na jej terenie znajdują też m.in. sklepy z modą i wyposażeniem wnętrz, restauracje, klub muzyczny, klub fitness, kliniki medyczne, przestrzeń coworkingowa. W 2017 r. Fabryka Porcelany została wpisana na Szlak Zabytków Techniki. Jej przestrzeń wykorzystywana jest do rejestracji programów telewizyjnych oraz organizacji wielu koncertów i eventów, m.in. KTW Fashion Week, największego wydarzenia modowego w Polsce. Zarządcą Fabryki Porcelany jest Fundacja Giesche.

Bebok w Fabryce Porcelany, Katowice

Może Cię zainteresować:

Nowy, już 12. Bebok, w Katowicach. Stanął w Fabryce Porcelany. - Marzy mi się film o bebokach - mówi pomysłodawca i projektant beboków Grzegorz Chudy

Autor: Katarzyna Pachelska

20/10/2022

Fabryka Porcelany, Katowice

Może Cię zainteresować:

Dzisiaj każde miasto chce mieć swoją Fabrykę Porcelany. Kto, jak i za ile uratował tę katowicką perłę industrialu

Autor: Katarzyna Pachelska

06/08/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon