Katowicka Fabryka Porcelany funduje wesele na 100 osób! Zaczął się konkurs dla zakochanych

Tego jeszcze nie było! To znaczy było, ale w programach telewizyjnych typu reality show, ze słynnym niemieckim "Traumhochzeit" na czele. Ale w Katowicach to pierwsza taka inicjatywa. Fabryka Porcelany ogłasza konkurs dla zakochanych par, w którym główną nagrodą jest wesele na 100 osób w postindustrialnych wnętrzach dawnej fabryki.

Wystartował konkurs dla zakochanych par, w którym do wygrania jest organizacja przyjęcia weselnego w Fabryce Porcelany w Katowicach.

Konkurs, w którym nagrodą jest wesele na 100 osób

Przyjęcie dla 100 osób zostanie zorganizowane dla zwycięskiej pary w znajdującej się w sercu tego kompleksu Restauracji Prodiż. Niezwykłe wnętrza, pyszne menu, słodki stół, procentowe trunki i wspaniała obsługa - to wszystko będzie zupełnie gratis dla tej pary i jej gości, która w kreatywny sposób pokaże swoją miłość i zyska uznanie konkursowego jury. W jego skład wejdą przedstawiciele organizatora, czyli Fundacji Giesche, przedstawiciele patronów medialnych: Radia Eska i Telewizji TVS oraz Bartosz Pilawski, ceniony projektant mody.

- Fabryka Porcelany to nie tylko świetnie zrewitalizowany obiekt, piękne wnętrza, czy fantastyczny klimat, to również wspaniała, wielokrotnie nagradzana restauracja i jej naprawdę wyśmienita kuchnia. Tak zrodził się pomysł organizacji konkursu, w którym pokażemy jej niezwykłe industrialne wnętrza, przepyszne menu i oczywiście sprawimy ogromny prezent dla jednej z par, która otrzyma od nas swoje wymarzone przyjęcie weselne – mówi Aleksandra Kandzia-Ulrych, wiceprezes Fundacji Giesche, zarządcy Fabryki Porcelany.

Konkurs będzie się składał z dwóch etapów. Pierwszy będzie polegał na umieszczeniu na fanpejdżu Restauracji Prodiż przez parę chcącą wziąć w konkursie wspólnego zdjęcia i oznaczeniu profili uczestników, a wszystko to w komentarzu pod jednym z konkursowych postów.

Do drugiego etapu przejdzie siedem par wyłonionych przez jury, dla których zadaniem konkursowym będzie przygotowanie krótkiego filmiku odpowiadającego na pytanie „Dlaczego właśnie Wy powinniście wygrać wesele marzeń w Fabryce Porcelany?”.

Na początku lutego 2023 roku poznamy zwycięską parę, która rozpocznie przygotowania do swojego wielkiego dnia, a jego ukoronowaniem będzie wymarzone przyjęcie weselne w Restauracji Prodiż.

Szczegóły konkursu i regulamin dostępne są na stronie fabryka-porcelany.pl

Fabryka Porcelany to postindustrialna perła Katowic

Fabryka Porcelany to zespół budynków stworzony w Katowicach pod koniec XIX wieku przez koncern Giesche, gdzie do końca XX wieku produkowano porcelanę, a obecnie ją zdobi się i wypala. Od 2012 r. kompleks podlega rewitalizacji i zmienia funkcje z przemysłowej na biurowe, handlowe i rozrywkowe. Swoje siedziby mają tutaj głównie firmy branż kreatywnych i IT, na jej terenie znajdują też m.in. sklepy z modą i wyposażeniem wnętrz, restauracje, klub muzyczny, klub fitness, kliniki medyczne, przestrzeń coworkingowa. W 2017 r. Fabryka Porcelany została wpisana na Szlak Zabytków Techniki. Jej przestrzeń wykorzystywana jest do rejestracji programów telewizyjnych oraz organizacji wielu koncertów i eventów, m.in. KTW Fashion Week, największego wydarzenia modowego w Polsce. Zarządcą Fabryki Porcelany jest Fundacja Giesche.

Bebok w Fabryce Porcelany, Katowice

Może Cię zainteresować:

Nowy, już 12. Bebok, w Katowicach. Stanął w Fabryce Porcelany. - Marzy mi się film o bebokach - mówi pomysłodawca i projektant beboków Grzegorz Chudy

Autor: Katarzyna Pachelska

20/10/2022

Fabryka Porcelany, Katowice

Może Cię zainteresować:

Dzisiaj każde miasto chce mieć swoją Fabrykę Porcelany. Kto, jak i za ile uratował tę katowicką perłę industrialu

Autor: Katarzyna Pachelska

06/08/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Peaky blinders po slasku fabryka porcelany 1 9

Peaky Blinders po śląsku. Zobaczcie świetne zdjęcia

Bebok w Fabryce Porcelany, Katowice

Nowy, już 12. Bebok, w Katowicach, w Fabryce Porcelany

Bebok z Fabryki Porcelany

Nowy bebok z filiżanką w Katowicach w Fabryce Porcelany

Zdjęcie Główne

Red Box - bezpieczna przechowalnia wszystkich Twoich rzeczy

Wodny plac zabaw, Katowice, ul. Gliwicka

Wodne place zabaw. Lokalizacja, godziny otwarcia

Dolina Trzech Stawów, Katowice

Dolina Trzech Stawów. Gdzie zjeść, imprezować

Szlak neonów spacer pierwszą ścieżką Szlaku

Druga ścieżka katowickiego Szlaku Neonów już działa