Katowicki dealer samochodów będzie teraz sprzedawać jachty. Katowice polską stolicą luksusu?

Grupa Pietrzak, do tej pory zajmująca się głównie handlem samochodami, w tym tak luksusowych marek jak Ferrari, Maserati, Bugatti, oraz nieruchomościami, wchodzi w nową branżę i będzie sprzedawać wypasione jachty made in Poland.

Katowicki dealer luksusowych samochodów spod znaku Ferrari, Maserati, Bugatti, Pagani i Koenigsegg rozszerza ofertę o jachty. Należąca do Grupy Pietrzak firma La Mer Yachts chce oferować miłośnikom żeglarstwa polskie jachty wraz z usługą przed- i posprzedażową.

Pomysł zrodził się z osobistej pasji prezesa Grupy Pietrzak

La Mer Yachts to najnowsze dziecko Grupy Pietrzak, adresowane do fanów luksusu, łodzi i morskich rejsów. Pomysł zrodził się z osobistej pasji żeglarskiej Bogdana Pietrzaka, założyciela i prezesa Grupy Pietrzak.

– W związku z rosnącym zainteresowaniem segmentem aut luksusowych, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o ekskluzywne łodzie, które na całym świecie są synonimem prawdziwego luksusu. To naturalna konsekwencja wieloletniej współpracy Grupy Pietrzak z klientami z najwyższej półki, o najwyższych oczekiwaniach jakościowych. Bardzo cieszymy się ze współpracy z rodzimą firmą Galeon – mówi Mateusz Widuch, szef marketingu Grupy Pietrzak.

Firma sprzedaje jachty polskiego producenta

La Mer Yachts ma w ofercie tylko produkty polskiego producenta Galeon, który już od trzech dekad produkuje światowej klasy jachty i łodzie motorowe.

Można tu kupić jachty z czterech głównych linii produktowych:

  • GTO (sportowe łodzie motorowe z silnikami zaburtowymi),
  • Hardtop (dynamiczne, luksusowo wyposażone łodzie i jachty),
  • Flybridge (luksusowe jachty z górnym pokładem),
  • Skydeck (łączące zalety Flybridge z iście sportową sylwetką).

Klienci La Mer Yachts mogą liczyć na kompleksową obsługę przed- i posprzedażową: profesjonalne doradztwo produktowe, finansowanie zakupu, rejestracja i ubezpieczenie jachtu oraz rezerwacja miejsc w marinach, zaopatrzenie, transfery, przeglądy, serwisy i przechowywanie jachtu po sezonie.

Biura sprzedaży La Mer Yachts znajdują się w Gdańsku i Katowicach, przy ul. Bocheńskiego 109.

Centrum chemii katowice us wizualizacje 2

Może Cię zainteresować:

Nowy budynek powstanie w kampusie Uniwersytetu Śląskiego, przy ul. Moniuszki w centrum Katowic. Będzie to Śląskie Interdyscyplinarne Centrum Chemii

Autor: Katarzyna Pachelska

25/04/2023

Woolworth sklep niemcy 2

Może Cię zainteresować:

Nowa niemiecka sieć chce podbić Polskę z Katowic. Pierwszy sklep otwiera już 8 maja

Autor: Katarzyna Pachelska

24/04/2023

Dzialka burowiec osiedle mrozna 2

Może Cię zainteresować:

Urbanista dr Łukasz Drozda: Burowiec to zupełny odjazd! Zgadzam się z postulatami protestujących przeciwko zabudowie tego korytarza ziemi

Autor: Katarzyna Pachelska

29/03/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon