Koncert dla Hospicjum Cordis w Teatrze Śląskim. Wystąpi Marek Piekarczyk i jego goście

Katowickie Hospicjum Cordis znajduje się w trudnej sytuacji. Ośrodek, który pomaga terminalnie chorym z całego regionu boryka się z problemami finansowymi. Jednak przyjaciele Hospicjum nie zostawili go w potrzebie. W Teatrze Śląskim odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Hospicjum Cordis.

Kasia Rogalska-Piekarczyk
Marek piekarczyk 1

Koncert charytatywny "Z głębi serca dla Hospicjum Cordis!" ze specjalnym udziałem Marka Piekarczyka i zaproszonych przez niego muzyków odbędzie się w piątek 14 kwietnia 2023 r. na Dużej Scenie Teatru Śląskiego w Katowicach.

- Gdy spotkaliśmy się kilka miesięcy temu w naszym domu podczas kręcenia teledysku do kolędy, poczuliśmy jakbyśmy znali się od lat - mówią przedstawiciele Hospicjum. - Owszem, jego znają wszyscy – nas pewnie nie aż tak wielu. Od lat na scenie, legendarny wokalista takich zespołów jak: Biała 21, Sektor A czy słynącej z wielu przebojów grupy TSA, juror jednego z muzycznych programów telewizyjnych. Prywatnie – serdeczny, uśmiechnięty i empatyczny człowiek. Gdy dowiedział się, że najstarsze i największe w Polsce hospicjum stacjonarne potrzebuje pomocy, nie zastanawiał się ani chwili. Zaoferował swoją pomoc. W koncercie charytatywnym na rzecz podopiecznych Hospicjum Cordis w Katowicach wystąpi wraz ze swoimi przyjaciółmi... wprost z głębi serca. To będą niezapomniane chwile - obiecują.

Bilety-cegiełki na koncert można kupić w kasach Teatru Śląskiego w cenie 100 zł, stacjonarnie lub poprzez rezerwację telefoniczną i późniejszy przelew.

Hey koncert katowice

Może Cię zainteresować:

Hey wraca na jedyny koncert - do Katowic. Dzieciaki, które kiedyś słuchały Nosowskiej i Banacha, mają prawie 50 lat

Autor: Maciej Poloczek

03/04/2023

Parking automatyczny katowice 2

Może Cię zainteresować:

Budowa automatycznych parkingów na Tylnej Mariackiej zakończona. Zaparkujemy tam dopiero w wakacje

Autor: Katarzyna Pachelska

02/04/2023

Bar Valhalla w Katowicach

Może Cię zainteresować:

W Katowicach powstał bar, w którym można rzucać... siekierami! To inspirowana kulturą wikingów Valhalla przy ul. Drzymały

Autor: Patryk Osadnik

30/03/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon