Kradzieże w dyskontach 31-latek z Katowic uczynił swoim sposobem na życie. Zabierał bez płacenia kawę, czekolady oraz drogi alkohol

Złapano go w Mysłowicach. Jak się okazało, 31-latek z Katowic miał na sumieniu wiele kradzieży. Co ciekawe - jego łupem padały głównie kawa, czekolady i drogi alkohol.

Policja Śląska
Zlodziej z katowic myslowice

Mysłowiccy policjanci zatrzymali w poniedziałek 21 sierpnia 2023 r. mężczyznę, który w jednym z dyskontów dokonał kradzieży kawy i innych produktów spożywczych na kwotę ponad 600 złotych. W jego samochodzie mundurowi odnaleźli znaczną ilość kawy i innych produktów, które również mogły pochodzić z kradzieży.

Amator kawy, czekolady i drogiego alkoholu

Stróże prawa mieli nosa, bo wkrótce okazało się, że mężczyzna ma więcej na sumieniu. Kradł również w innych sklepach na terenie Mysłowic. Ponadto był podejrzewany o podobne kradzieże w Katowicach i Wadowicach.

Łącznie 31-latek z Katowic ukradł kawy, czekoladki oraz alkohol na łączną kwotę ponad 3500 złotych. Mężczyzna usłyszał zarzuty za wszystkie te czyny, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu do 5 lat więzienia, jednak z uwagi na to, że mężczyzna był już skazywany za podobne kradzieże, kara ta może zostać podwyższona.

Sarnów ucieczka

Może Cię zainteresować:

Sarnów. Katowiczanin próbował uciec przed policyjną kontrolą. Użył wobec mundurowych gazu

Autor: Martyna Urban

22/08/2023

Podejrzany kradziez osiedle tysiaclecia

Może Cię zainteresować:

Ze sklepu zwinął karton z alkoholem wartym 1000 zł. Teraz szuka go katowicka policja

Autor: Katarzyna Pachelska

21/08/2023

Kradziez roweru katowice

Może Cię zainteresować:

Dwaj amatorzy jednośladów ukradli rower w Katowicach. Poznajecie, kim są ci złodzieje?

Autor: Redakcja

18/08/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon