LEGO otworzy swój firmowy sklep w Galerii Katowickiej. To będzie siódmy w Polsce sklep tej słynnej duńskiej marki zabawek

Szykuje się nowy sklep w Galerii Katowickiej. Marka LEGO właśnie ogłosiła, że w tym centrum handlowym w śródmieściu Katowic powstaje jej sklep firmowy, siódmy w Polsce. Kiedy otwarcie?

Grupa LEGO
LEGO Store katowice

Duzi i mali miłośnicy klocków LEGO pewnie się ucieszą z tej wiadomości. Grupa LEGO ogłosiła, że w Katowicach powstaje nowy sklep firmowy. Siódmy sklep marki w Polsce zostanie otwarty jesienią w centrum handlowym Galeria Katowicka.

W nowej przestrzeni na fanów tych klocków czeka kilka atrakcji i wyszkolony personel:

  • LEGO Pick a Brick Wall: opcja dla klientów, którzy chcą wybrać konkretne elementy potrzebne do swoich konstrukcji.
  • Praktyczne zabawy: obejmują bezpłatne wyzwania konstrukcyjne oraz cotygodniowe wydarzenia.
  • Zbuduj wieżę minifigurek: odwiedzający będą mogli swobodnie mieszać i dopasowywać elementy z szerokiej gamy spodów, topów, głów, fryzur i akcesoriów, tworząc unikalne minifigurki LEGO.
  • Przyjazny personel: niezależnie od tego, czy klienci szukają prezentu, najnowszego zestawu, czy planują specjalne wydarzenie związane z LEGO, pracownicy sklepu pomogą każdemu znaleźć idealny zestaw klocków.
- Cieszymy się, że możemy rozszerzyć portfolio sklepów LEGO Retail, otwierając siódmy sklep w Polsce. Po dokładnych poszukiwaniach znaleźliśmy idealną lokalizację w Galerii Katowickiej. Nowy sklep, położony w samym sercu miasta, będzie źródłem inspiracji dla budowniczych w każdym wieku, oferując nieograniczone możliwości zabawy, jakie stwarza Grupa LEGO. Ten sklep będzie nie tylko głównym punktem sprzedaży detalicznej dla premierowych produktów i wydarzeń, ale także centrum dla naszej lokalnej społeczności LEGO i wszystkich pasjonatów klocków komentuje Amy Pearson, dyrektor ds. marketingu EMEA w Grupie LEGO

Marka LEGO została założona w Billund, w Danii, w 1932 roku przez Olego Kirka Kristiansena, a jej nazwa pochodzi od dwóch duńskich słów "LEg GOdt", oznaczających "baw się dobrze". Dziś Grupa LEGO pozostaje firmą rodzinną z siedzibą w Billund, jednakże jej produkty są obecnie sprzedawane w ponad 140 krajach na całym świecie.

Park handlowy fabryka park katowice 05

Może Cię zainteresować:

Katowice. Zburzą biurowiec, by powiększyć park handlowy Fabryka Park w Piotrowicach. Będzie więcej sklepów

Autor: Katarzyna Pachelska

30/04/2024

Stadion katowice budowa czerwiec 2024 30

Może Cię zainteresować:

Nowy stadion miejski w Katowicach gotowy w 75 proc. Odbiory - jesienią. Będzie zmiana nazwy ulicy na ul. Nową Bukową

Autor: Katarzyna Pachelska

06/06/2024

Katowice spodek mck ktw

Może Cię zainteresować:

EuroScience Open Forum – miasteczko plenerowe w Parku Powstańców Śląskich w Katowicach

Autor: Redakcja

11/06/2024

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon