Heading article

Rotator TOP - single

Lifestyle

Bezpłatna szkoła rodzenia dla mieszkanek Katowic. Trwają zapisy

Ciaza

Ruszają zajęcia bezpłatnej Szkoły Rodzenia dla mieszkanek Katowic. Zapisz się już dzisiaj!

Można zapisać się na bezpłatne zajęcia rodzenia. Wszystkie kobiety ciężarne od ok. 26 tygodnia ciąży, które równocześnie są mieszkankami Katowic oraz ich współmałżonkowie lub partnerzy mogą uczestniczyć w zajęciach Szkoły Rodzenia, które na zlecenie miasta organizuje przychodnia EPIONE przy ulicy Zawiszy Czarnego 7A w Katowicach.

Zajęcia teoretyczne i praktyczne 

Program skierowany jest w szczególności do kobiet będących pierwszy raz w ciąży. Zajęcia mają odbywać się w formie stacjonarnej lub zdalnej. Przyszłe mamy będą uczestniczyć zarówno w lekcjach teoretycznych jak i praktycznych dla kobiet od ok. 26. tygodnia ciąży. Zdobędą wiedzę z zakresu rozwoju ciąży, przebiegu karmienia oraz pielęgnacji, karmienia i psychologii noworodka oraz poznają techniki i ćwiczenia praktyczne stosowane podczas porodu. Będzie także nauka pielęgnacji noworodka.

Co zrobić, żeby wziąć udział w programie? 

Żeby wziąć udział w programie należy przedstawić zaświadczenie od lekarza prowadzącego ciążę o braku przeciwwskazań do udziału w Programie profilaktyki i edukacji przedporodowej „Szkoła Rodzenia".

Zgłoszenia udziału w Programie Szkoły Rodzenia będą przyjmowane osobiście w przychodni EPIONE w Katowicach przy ulicy Zawiszy Czarnego 7A lub telefonicznie pod numerem 512 021 288 lub 504 036 165, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search