Heading article

Rotator TOP - single

Lifestyle

Najlepsze pączki w Katowicach. Gdzie się wybrać w Tłusty Czwartek?

Katowice Paczki

W Tłusty Czwartek zjedzenie pączka jest wręcz obowiązkowe. Wiele osób traktuje to święto bardzo poważnie. Trudno się zresztą dziwić – w końcu to jedyny dzień w roku, w którym nikogo nie obchodzą kalorie. Gdzie zjeść najlepsze pączki w Katowicach? Podpowiadamy, ale Wy też macie głos. Na naszym fanpag’u w komentarzach możecie podawać swoje propozycje najlepszych miejsc, w których są serwowane pyszne pączki. Listę będziemy aktualizować na bieżąco.

Tłusty czwartek. Najlepsze pączki w Katowicach:

Tradycyjna Pączkarnia Słowik, Katowice, 3 Maja

Lokal cieszy się ogromnym powodzeniem. W tłusty czwartek robi się tu spory tłum. Chociaż trzeba trochę poczekać, z pewnością warto! Pączki z Tradycyjnej Pączkarni Słowik są jak przysłowiowe „niebo w gębie”.
W czwartek lokal jest otwarty od 7.00-20.00

Piekarnia i Cukiernia Kłos, Katowice, 3 Maja

Piekarnia Ciastkarnia KŁOS jest firmą rodzinną, która została założona w Katowicach w 1990 roku przez Mistrza Piekarnictwa i Cukiernictwa Mariana Kurzycę. Dostaniemy tutaj pączki w naprawdę dobrych cenach. Pączki z marmoladą z lukrem i z cukrem pudrem kosztują tu 2, 10 zł. W tej samej cenie można tu kupić także pączki z nadzieniem różanym. Dla smakoszy polecamy pączki z powidłami śliwkowymi w cenie 2,30 zł.
W czwartek lokal jest otwarty od 6.00-20.00

Stara Pączkarnia (Dobra pączkarnia), Katowice, ul. 3 Maja

Lokal serwuje pyszne pączki przez cały rok. Wydaje je z okienka i jak się okazuje, w dzisiejszych czasach taka obsługa klienta to strzał w dziesiątkę. W każdy Tłusty Czwartek zbierają się tu kolejki chętnych po pączki. Nic dziwnego. Możemy tu znaleźć niebanalne smaki – lokal serwuje pączki m.in. z wiśnią, czekoladą, truskawą, a nawet ze słonym karmelem.
W czwartek lokal jest otwarty od 9.00-21.00

Piekarnia & Cukiernia "Michalski"

Bez tego lokalu, a raczej lokali nasza lista nie miałaby prawa bytu. Najpopularniejsza Piekarnia & Cukiernia Michalski znajduje się na Nikiszowcu, przy ul. B. Krawczyka 5, do której w Tłusty Czwartek przybywają tłumy.

Lokalizacje:
• Katowice Centrum, Plac Miarki 2,
• Katowice Centrum, 3 Maja 40,
• Katowice Giszowiec, Plac Pod Lipami 7,
• Katowice Nikiszowiec, B. Krawczyka 5.
Godziny otwarcia:
Wszystkie lokalne w czwartek są otwarte od 6.00-18.00

Chcesz dodać swój ulubiony lokal serwujący pączki do listy? Napisz komentarz pod tym postem:

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search