ŁKS Łódź vs GKS Katowice – zapowiedź meczu!

Nie samą ekstraklasą kibic piłki nożnej żyje, dlatego też warto zajrzeć na zaplecze, gdzie ŁKS Łódź zmierzy się z GKS-em Katowice. Będzie to jeden z najciekawszych meczów nadchodzącego weekendu. Jak zaprezentują się oba zespoły, które mają ambitne cele na rozgrywki 2022/2023?

Lks lodz vs gks katowice pzbuk zaklady bukmacherskie live

ŁKS Łódź vs GKS Katowice

Łodzianie w poprzedniej kampanii mocno rozczarowali swoich kibiców. Fani tego zespołu spodziewali się kolejnej walki o awans do Ekstraklasy, a ostatecznie skończyło się na miejscu w środku tabeli. Jednym z głównych problemów słabszej dyspozycji tego zespołu były problemy finansowe i zaległości w wypłatach dla piłkarzy. Przed rozpoczęciem tego sezonu ŁKS jest jednym z głównych kandydatów do awansu, jednak nie wiadomo, jak będzie wyglądała sytuacja finansowa. Przy kolejnych problemach raczej wątpliwe, aby zawodnicy byli w najlepszej dyspozycji.

Zakłady bukmacherskie live na to spotkanie będą dostępne na stronie PZBuk na żywo!

ŁKS przed rozpoczęciem tego sezonu rozegrał 4 mecze sparingowe. 2 z nich zakończyły się remisem, raz przegrali i udało im się wygrać z Resovią. Fani na ten moment nie mają jednak zbyt dużych oczekiwań, ponieważ zdają sobie sprawę z sytuacji swojego zespołu, jednak ŁKS to na tyle uznana marka, że co roku powinna walczyć o najwyższe cele.

GKS Katowice w poprzednim sezonie przystępował do rozgrywek w roli beniaminka, a teraz pozyskał piłkarzy z Ekstraklasy. Gieksa nie włączyła się do walki o baraże, jednak trzeba przyznać, że był to całkiem udany sezon. Fani tej drużyny bez wątpienia liczą na to, że uda im się powtórzyć drogę Widzewa Łódź, który w pierwszym sezonie po awansie zajął bezpieczne miejsce w środku tabeli, a rok później awansował do Ekstraklasy.

Co ciekawe, oba te zespoły spotkały się w ostatnim meczu poprzedniego sezonu. Mowa jednak o rywalizacji, która odbyła się w Katowicach i zakończyła się zwycięstwem gospodarzy. Trzeba jednak pamiętać, że w tamtej rywalizacji oba zespoły nie miały już zbytnio o co grać, dlatego też nie ma co wyciągać zbyt pochopnych wniosków.

Zakłady bukmacherskie live

ŁKS rozegra nadchodzące spotkanie przed swoimi kibicami, dlatego też to właśnie ta drużyna jest faworytem tego meczu. Można zakładać, że gdyby mecz odbywał się w Katowicach, to ekipa gospodarzy byłaby jego faworytem.

Co ciekawe, w statystykach meczów bezpośrednich pomiędzy tymi drużynami w Łodzi nie było żadnego remisu. Z 6 poprzednio rozegranych rywalizacji trzykrotnie triumfowali gospodarze i tyle samo zwycięstw zanotowali również goście.

W ofercie zakładów bukmacherskich live przygotowanych przez PZBuk znajdziesz wiele interesujących opcji. W 3 ostatnich meczach między tymi ekipami w Łodzi nie było więcej niż jednego gola, dlatego też polecam typ z wynikiem -2,5 bramki. Możesz również pokusić się o własny typ w zakładach na żywo po rozpoczęciu meczu.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon