Lokal na kulturę można wynająć też od TBS-u. Wolna przestrzeń czeka przy ul. Pod Kasztanami 63

Właśnie rozpoczyna się program „Lokal na kulturę” Katowickiego TBS. Osoby poszukujące miejsca do prowadzenia działalności kulturalnej mogą ubiegać się o wynajem lokalu o powierzchni 51 m2 znajdującego się przy ul. Pod Kasztanami 63.

TBS Katowice
Lokal na kulture tbs katowice

Poza działalnością kulturalną wynajmujący lokal przy ul. Pod Kasztanami 63 w dzielnicy Giszowiec będzie mógł tam także prowadzić w ograniczonym zakresie działalność uzupełniającą. Warunkiem jest jednak, że środki z niej uzyskane będą przeznaczone na wspomaganie działalności związanej z kulturą.

Lokal jest usytuowany na parterze budynku z bezpośrednim wejściem z ulicy. Wysokość czynszu jest bardzo atrakcyjna, bo wynosi jedynie 8 zł netto/m2 przez pierwsze 3 lata najmu. Ta propozycja ma dać możliwość rozwoju kreatywnym osobom związanym z kulturą, które chcą działać w Katowicach i potrzebują taniego lokalu o dobrym standardzie technicznym w ciekawej dzielnicy.

– Chcemy, by nasz TBS był dobrym miejscem do życia i prowadzenia działalności dla mieszkańców i przedsiębiorców wynajmujących lokale usługowe, a teraz otwieramy się na nową grupę – artystów i ludzi kultury. Mam nadzieję, że dzięki Lokalowi na kulturę KTBS pomożemy osobom realizującym swoje pasje odnieść sukces właśnie w naszym mieście. Cieszę się, że lokal, który przeznaczamy na działalność kulturalną, znajduje się w Giszowcu, gdyż to dzielnica mająca bardzo bogate, regionalne, artystyczne tradycje – mówi Janusz Olesiński, prezes Katowickiego TBS.

Oferty przyjmowane są do 11.03.2024 r.

Pełną informację dotyczącą konkursu ofert wraz z Regulaminem zawiera ogłoszenie zamieszczone na stronie internetowej Katowickiego TBS Sp. z o.o. pod adresem www.tbs.katowice.pl Ofertę na lokal należy dostarczyć w zamkniętej kopercie do siedziby Katowickiego TBS Sp. z o.o. mieszczącej się w Katowicach przy ul. Krasińskiego 14 w terminie od dnia 12 lutego od godz. 7:30 do 11 marca 2024 r. do godz. 15:00.

TBS to nie tylko mieszkania na wynajem

Katowickie TBS w swoich zasobach posiada dziś niecałe 2400 mieszkań w 6 dzielnicach, kolejne 430 jest w budowie. Spółka oferuje nie tylko lokalne mieszkalne, ale także lokale użytkowe pod działalność gospodarczą. Do tej puli właśnie trafia kolejny przeznaczony na działalność kulturalną.

Beboki stas hela katowice

Może Cię zainteresować:

44 figurki beboków są już w Katowicach. Można zostać łowcą beboków i zbierać specjalne pieczątki

Autor: Katarzyna Pachelska

14/02/2024

Mieszkanie za remont ul 3 maja 36 fot S Rybok 3

Może Cię zainteresować:

W Katowicach startuje kolejna edycja programu „Mieszkanie za remont”

Autor: Redakcja

14/02/2024

Libero katowice

Może Cię zainteresować:

Nowy sklep w Galerii Libero w Katowicach. To będzie trzecia placówka modowej marki C&A w mieście

Autor: Katarzyna Pachelska

13/02/2024

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon