Lokal sieciówki Crazy Pig w Katowicach został zamknięty. "Zamknięcie ma niestety miejsce z przyczyn od nas niezależnych"

2 lipca po blisko siedmiu miesiącach działalności zamknął się lokal Crazy Pig, który mieścił się przy ulicy Sokolskiej. Jak przyznali właściciele, decyzja o likwidacji zapadła z przyczyn od nich niezależnych. To kolejne zamknięcie lokalu gastronomicznego w ostatnich tygodniach na terenie Katowic.

Katowice. Kolejny lokal gastronomiczny został zamknięty

Niedziela, 2 lipca była ostatnim dniem działalności lokalu Crazy Pig w Katowicach. Sieciówka została otwarta przy ulicy Sokolskiej w połowie grudnia 2022 roku. Restauracja serwowała gościom dania kuchni amerykańskiej - burgery, żeberka, frytki czy też hot-dogi. W karcie znalazła się nawet pozycja zatytułowana "tort żeberkowy".

- Niestety kończymy przygodę z Crazy Pig Katowice. Jesteśmy szczęśliwi, że chwaliliście nasze jedzonko, że zdobyliśmy tylu wielbicieli naszej kuchni oraz że tak chętnie do nas wracaliście. Zamknięcie ma niestety miejsce z przyczyn od nas niezależnych. Bardzo, ale to bardzo chcielibyśmy z Wami pozostać jednak nie zawsze chęci mogą znaleźć odzwierciedlenie w rzeczywistości - poinformowali w mediach społecznościowych właściciele.

W komentarzach pod postem internauci z powodu zamknięcia wyrazili swoje niezadowolenie. - "Proszę o rozważenie przeprowadzki do innego miejsca", "Jeśli starczy sił to proszę znajdźcie miejsce bardziej przyjazne gastronomii", "Szkoda, pyszne jedzonko, ekstra wystrój".

Crazy Pig to jeden z kilku lokali gastronomicznych, które zostały zamknięte w Katowicach w ostatnich tygodniach. Zaczęło się od likwidacji lokalu Burneika Burger, później przyszedł czas na Bistro Ważne Miejsca. Następne były Cukiernia Adam Mrozek i lokal Kozaczki.

Kozaczki bistro zamknięcie

Może Cię zainteresować:

Kolejny lokal gastronomiczny zostanie zamknięty. Serwowano tam domowe smaki kuchni wschodu

Autor: Martyna Urban

26/06/2023

Burneika Burger Kato

Może Cię zainteresować:

Lokal Burneika Buger został zamknięty na stałe. Przetrwał niespełna cztery miesiące

Autor: Martyna Urban

19/06/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon