Lux Med wprowadza się do Supersamu w Katowicach. Jakie usługi będzie świadczył?

Lux Med wprowadza się do Supersamu w Katowicach. Ma tutaj świadczyć usługi z zakresu stomatologii. - Otwarcie centrum stomatologii to uzupełnienie różnorodnej oferty Supersamu i odpowiedź na zmieniające się oczekiwania klientów - komentuje Weronika Maria Kuna z Globalworth Poland.

Supersam w Katowicach

Nowym najemcą 500 metrów kwadratowych na parterze Supersamu w Katowicach został Lux Med. Prywatna sieć placówek ochrony zdrowia zamierza otworzyć tutaj punkt z dziesięcioma gabinetami stomatologicznymi od strony ul. Piotra Skargi.

- Lux Med Stomatologia rozwija się dynamicznie. Nasze centrum w katowickim Supersamie to kolejny krok w stronę zapewnienia mieszkańcom pełnego zakresu usług i leczenia w komfortowych warunkach. Równie ważne jest dla nas jest to, żeby osoby posiadające nasz abonament medyczny, jak i ci bez niego mogli zadbać o zdrowy uśmiech pod opieką najlepszych specjalistów - mówi Daniel Petryczkiewicz, dyrektor rozwoju Lux Med Stomatologia.

- Otwarcie centrum stomatologii to uzupełnienie różnorodnej oferty Supersamu i odpowiedź na zmieniające się oczekiwania klientów. Dzięki nowemu najemcy pracownicy biur w Supersamie będą mogli korzystać z diagnostyki i leczenia bez konieczności wychodzenia z budynku, a mieszkańcy Katowic zyskają dostęp do usług stomatologicznych w centrum aglomeracji - komentuje Weronika Maria Kuna z Globalworth Poland.

Lux Med w Supersamie będzie świadczył usługi z zakresu stomatologii ogólnej, diagnostyki obrazowej, implantologii, protetyki, chirurgii stomatologicznej, pedodoncji dziecięcej, ortodoncji tradycyjnej oraz cyfrowej, wybielania zębów, a także endodoncji, w tym leczenia kanałowego.

Otwarcie placówki przewidziano na drugą połowę 2023 roku.

Metamorfoza Supersamu w Katowicach

Może Cię zainteresować:

Metamorfoza Supersamu w Katowicach dobiega końca. Zielona ściana jest już gotowa

Autor: Patryk Osadnik

19/01/2023

Supersam przechodzi metamorfozę

Katowicki Supersam od pewnego czasu przechodzi metamorfozę. Przegrał rywalizację w segmencie handlowo-usługowym z oddaloną o trzysta metrów Galerią Katowicką, więc firma Globalworth, która jest obecnie jego właścicielem oraz zarządcą, zdecydowała się na wprowadzenie zmian. Przede wszystkim postanowiono zmniejszyć liczbę sklepów, aby w ich miejscu stworzyć przestrzeń biurową.

- W handlu stawiamy na specjalizację w zakresie codziennych zakupów, a dodatkowo rozszerzamy część biurową, wzmacniając wielofunkcyjny charakter naszej nieruchomości. Ważnym elementem przemian w Supersamie będzie też nowa i większa strefa restauracyjna, która stanie się ciekawą alternatywą dla typowych food courtów. Zdecydowaliśmy, że nie chcemy rywalizować z dużymi galeriami handlowymi. Obraliśmy inną strategię rozwoju Supersamu, naszym zdaniem lepiej odpowiadającą na postpandemiczną rzeczywistość - tłumaczyła mediom Barbara Wójcik z Globalworth Poland.

- Z roku na rok widzimy rosnący popyt na wysokiej jakości usługi z obszaru zdrowia czy well-beingu. Dynamicznie zmieniający się styl życia i potrzeby konsumentów sprawiają, że pojęcie atrakcyjności obiektu mixed-use również się zmienia. To sprawia, że nasi najemcy szukają wielofunkcyjnych i wyróżniających się budynków w dogodnej lokalizacji. Globalworth, jako odpowiedzialny właściciel i branżowy lider dokłada starań, aby m. in. oferta Supersamu ułatwiała codzienne funkcjonowanie naszych najemców oraz klientów - tłumaczy Weronika Maria Kuna.

Automatyczny parking katowice 1

Może Cię zainteresować:

15 ważnych, choć czasem naiwnych, pytań o automatyczne parkingi na Tylnej Mariackiej. I odpowiedzi! O elektryki, brak prądu, pożar, hałas

Autor: Katarzyna Pachelska

22/03/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon