Lux Med wprowadza się do Supersamu w Katowicach. Jakie usługi będzie świadczył?

Lux Med wprowadza się do Supersamu w Katowicach. Ma tutaj świadczyć usługi z zakresu stomatologii. - Otwarcie centrum stomatologii to uzupełnienie różnorodnej oferty Supersamu i odpowiedź na zmieniające się oczekiwania klientów - komentuje Weronika Maria Kuna z Globalworth Poland.

Supersam w Katowicach

Nowym najemcą 500 metrów kwadratowych na parterze Supersamu w Katowicach został Lux Med. Prywatna sieć placówek ochrony zdrowia zamierza otworzyć tutaj punkt z dziesięcioma gabinetami stomatologicznymi od strony ul. Piotra Skargi.

- Lux Med Stomatologia rozwija się dynamicznie. Nasze centrum w katowickim Supersamie to kolejny krok w stronę zapewnienia mieszkańcom pełnego zakresu usług i leczenia w komfortowych warunkach. Równie ważne jest dla nas jest to, żeby osoby posiadające nasz abonament medyczny, jak i ci bez niego mogli zadbać o zdrowy uśmiech pod opieką najlepszych specjalistów - mówi Daniel Petryczkiewicz, dyrektor rozwoju Lux Med Stomatologia.

- Otwarcie centrum stomatologii to uzupełnienie różnorodnej oferty Supersamu i odpowiedź na zmieniające się oczekiwania klientów. Dzięki nowemu najemcy pracownicy biur w Supersamie będą mogli korzystać z diagnostyki i leczenia bez konieczności wychodzenia z budynku, a mieszkańcy Katowic zyskają dostęp do usług stomatologicznych w centrum aglomeracji - komentuje Weronika Maria Kuna z Globalworth Poland.

Lux Med w Supersamie będzie świadczył usługi z zakresu stomatologii ogólnej, diagnostyki obrazowej, implantologii, protetyki, chirurgii stomatologicznej, pedodoncji dziecięcej, ortodoncji tradycyjnej oraz cyfrowej, wybielania zębów, a także endodoncji, w tym leczenia kanałowego.

Otwarcie placówki przewidziano na drugą połowę 2023 roku.

Metamorfoza Supersamu w Katowicach

Może Cię zainteresować:

Metamorfoza Supersamu w Katowicach dobiega końca. Zielona ściana jest już gotowa

Autor: Patryk Osadnik

19/01/2023

Supersam przechodzi metamorfozę

Katowicki Supersam od pewnego czasu przechodzi metamorfozę. Przegrał rywalizację w segmencie handlowo-usługowym z oddaloną o trzysta metrów Galerią Katowicką, więc firma Globalworth, która jest obecnie jego właścicielem oraz zarządcą, zdecydowała się na wprowadzenie zmian. Przede wszystkim postanowiono zmniejszyć liczbę sklepów, aby w ich miejscu stworzyć przestrzeń biurową.

- W handlu stawiamy na specjalizację w zakresie codziennych zakupów, a dodatkowo rozszerzamy część biurową, wzmacniając wielofunkcyjny charakter naszej nieruchomości. Ważnym elementem przemian w Supersamie będzie też nowa i większa strefa restauracyjna, która stanie się ciekawą alternatywą dla typowych food courtów. Zdecydowaliśmy, że nie chcemy rywalizować z dużymi galeriami handlowymi. Obraliśmy inną strategię rozwoju Supersamu, naszym zdaniem lepiej odpowiadającą na postpandemiczną rzeczywistość - tłumaczyła mediom Barbara Wójcik z Globalworth Poland.

- Z roku na rok widzimy rosnący popyt na wysokiej jakości usługi z obszaru zdrowia czy well-beingu. Dynamicznie zmieniający się styl życia i potrzeby konsumentów sprawiają, że pojęcie atrakcyjności obiektu mixed-use również się zmienia. To sprawia, że nasi najemcy szukają wielofunkcyjnych i wyróżniających się budynków w dogodnej lokalizacji. Globalworth, jako odpowiedzialny właściciel i branżowy lider dokłada starań, aby m. in. oferta Supersamu ułatwiała codzienne funkcjonowanie naszych najemców oraz klientów - tłumaczy Weronika Maria Kuna.

Automatyczny parking katowice 1

Może Cię zainteresować:

15 ważnych, choć czasem naiwnych, pytań o automatyczne parkingi na Tylnej Mariackiej. I odpowiedzi! O elektryki, brak prądu, pożar, hałas

Autor: Katarzyna Pachelska

22/03/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Od roku akademickiego 2021/2022 studentom medycyny Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w nauce będzie pomagał... „Wirtualny Pacjent”.

Studenci ŚUM będą leczyć wirtualnego pacjenta

Marta Manowska

Marta Manowska ambasadorką Narodowego Programu Szczepień

Szpital geo medical katowice

Katowice kupują prywatny Szpital GeoMedical

Lozka dla rodzicow szpital

15 łóżek dla rodziców dostanie szpital dziecięcy w Ligocie

Szczepienie przeciwko grypie

Katowickie Dni Promocji Zdrowia 2022 od 17 października

WSS nr 3 w Rybniku

Nadzieja dla jednego z najbardziej zadłużonych szpitali

Ratownicy medyczni dostali kolejne żółte karetki

Ratownicy medyczni dostali kolejne żółte karetki