Maciej Lipina z walentynkowym koncertem w Klubie Podróżników „Namaste”

Z walentynkowym koncertem w Klubie Podróżników „Namaste” wystąpi w najbliższą środę (14 lutego) Maciej Lipina. Artysta znany m.in. dzięki roli Ryszarda Riedla w spektaklu wystawianym na scenie Teatru Śląskiego zaśpiewa swoje autorskie kompozycje, ale także utwory z repertuaru Erica Claptona, Aerosmith, Whitesnake, czy Bryana Adamsa.

fot. www.maciejlipina.pl
Maciej Lipina

Maciej Lipina od ponad 20 lat obecny jest na śląskiej scenie bluesowo – rockowej. Znany jest jako założyciel, autor tekstów, wokalista i lider grupy „Ścigani”, a także odtwórca roli Ryszarda Riedla w wystawianym przez Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach spektaklu „Skazany na bluesa”. W najbliższą środę (14 lutego) będzie go można usłyszeć podczas walentynkowego koncertu w katowickim Klubie Podróżników „Namaste”. Artysta zaprezentuje tam swoje autorskie pieśni miłosne, ale także akustyczne wersje utworów z repertuaru Erica Claptona, Aerosmith, Whitesnake, czy Bryana Adamsa.

Bilety dostępne są w „Namaste” (ul. Jana III Sobieskiego 27). Przyjmowane są też sms-owe rezerwacje (pod numerem +48 503 451 704). Jak informuje Klub do każdego biletu będzie niespodzianka (bilety dla dwóch osób są w promocyjnych cenach).

Sebastian Riedel

Może Cię zainteresować:

Co legendarny Rysiek Riedel powiedział, gdy pierwszy raz usłyszał kapelę swojego syna? "Wysłał nas do piwnicy" - opowiada Sebastian Riedel

Autor: Tomasz Stankiewicz

25/05/2022

Korfanty rebelia 05

Może Cię zainteresować:

Punkowiec Korfanty, czyli grzeszna przyjemność. Recenzja spektaklu "Korfanty. Rebelia!" w Teatrze Śląskim

Autor: Redakcja

18/01/2024

2023 02 27 Koncert i książka 006

Może Cię zainteresować:

Szlakiem Śląskiego Bluesa po Katowicach. Teraz z książką pod pachą

Autor: Katarzyna Pachelska

14/03/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon