Największe w regionie zadaszone lodowisko sezonowe zostanie otwarte 8 grudnia przed Galerią Libero w Katowicach

Już kolejny raz przed Galerią Libero w Katowicach stanie sezonowe lodowisko. I jak zwykle będzie ono zadaszone, więc będzie można jeździć na łyżwach też przy niesprzyjających warunkach pogodowych. Start działalności lodowiska przewidziano na czwartek 8 grudnia 2022.

W czwartek, 8 grudnia, na Placu do Radości przed Galerią Libero w Katowicach zostanie otwarte największe w regionie zadaszone lodowisko sezonowe. Przez całą zimę będzie można nie tylko za darmo pośmigać na łyżwach, ale także zatańczyć na lodzie w rytm muzyki disco czy wziąć udział w lekcjach nauki jazdy z instruktorem.

Lodowisko przed Libero od 8 grudnia

Każdy, kto tylko ma ochotę pośmigać po gładkiej tafli lodu, może skorzystać z atrakcji przez cały tydzień (także w niedziele niehandlowe) i to bez względu na pogodę. Wszystko to dzięki specjalnemu zadaszeniu, które stanowi ochronę przed deszczem i śniegiem. To jedyne takie lodowisko na świeżym powietrzu w regionie. Z kolei z myślą o osobach, które nie posiadają własnych łyżew, tak jak w poprzednim roku, będzie funkcjonowała w pełni wyposażona wypożyczalnia sprzętu. Wszystko ozdobione zostanie świetlnymi girlandami, a nad ślizgawką górować będzie prawdziwa kula dyskotekowa, wprawiająca łyżwiarzy w zabawowy nastrój.

W Libero przez cały rok dzielimy się z mieszkańcami dobrą energią i organizujemy wyjątkowe atrakcje dla całych rodzin. Ubiegła zima pokazała nam, że lodowisko na Placu do Radości jest uwielbiane przez dzieci i dorosłych, dlatego i w tym roku postanowiliśmy przygotować tę niespodziankę. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, niezależnie od wieku, bo ślizgi na lodzie to niezapomniana frajda dla małych i dużych. Zapraszamy także najmłodszych na niesamowite spotkanie z Mikołajem. Mamy nadzieję, że atrakcje, które przygotowaliśmy na okres świąteczno-zimowy, umilą mieszkańcom ten szczególny czas i wywołają uśmiech na ich twarzach, którego tak bardzo wszyscy teraz potrzebujemy – mówi Aleksander Poltier, senior marketing manager Libero Katowice.

Disco na lodzie, lekcje z instruktorem i wypożyczalnia łyżew

Na bezpłatnym lodowisku przed Libero czeka mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Dzieci stawiające pierwsze kroki na łyżwach będą mogły bezpłatnie skorzystać z kasków ochronnych i specjalnych pingwinków ułatwiających poruszanie się po tafli.

Wystartują również lekcje nauki jazdy na łyżwach, prowadzone przez profesjonalnego instruktora. Z kolei dla starszych fanów ślizgów zaplanowane zostały dyskoteki na lodzie, gdzie każdy będzie mógł spróbować swoich sił w tańcu na lodzie w rytm muzyki disco. Wstęp na lodowisko jest bezpłatny. Z uwagi na bezpieczeństwo i komfort łyżwiarzy ustalono limit 50 osób, które jednorazowo mogą wejść na taflę. Osoby, które nie mają własnego sprzętu, mogą skorzystać z wypożyczalni w cenie 5 zł za godzinę. Co ważne, za okazaniem paragonu z Libero o wartości co najmniej 30 zł, będzie można przez godzinę bezpłatnie korzystać z łyżew.

Lodowisko będzie otwarte przez cały tydzień w godzinach 10:00-20:00 (przerwa techniczna w godzinach 15:00-16:00). W Wigilię i Sylwestra ze ślizgawki będzie można skorzystać do godziny 14:00. Z kolei w dni świąteczne, czyli 25-26 grudnia oraz 1 stycznia lodowisko będzie nieczynne – lodowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie www oraz FB.

Mikołaj prosto z Laponii w Libero – niezapomniany spektakl dla dzieci

Z okazji Mikołajek Libero zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami na spektakl i spotkanie z Mikołajem we wtorek 6 grudnia. Co godzinę na najmłodszych czekać będzie niezwykły show z masą niespodzianek. Na początek wielkie odliczanie i transmisja live Mikołaja prosto z jego domu w Laponii. Podczas rozmowy online dzieci będą mogły wybrać jakiego koloru przytulanki chciałyby dostać i z pomocą elfów wysłać Mikołajowi listy przez specjalną, zaczarowaną skrzynkę. Po kilku chwilach Mikołaj w magiczny sposób przemierzy tysiące kilometrów i wyląduje na dachu Libero – dzieci będą obserwować to bajkowe „lądowanie” na ekranie w galerii. Następnie Mikołaj pojawi się już na scenie z workiem pełnym kolorowych misiów, które rozda wszystkim uczestnikom. Przeczyta także wszystkie listy od najmłodszych. Wydarzenie odbędzie się 6 grudnia w godzinach 15:00–20:00 (spektakl co godzinę).

Wielkie odliczanie do Świąt, czyli gigantyczny Kalendarz Adwentowy

Lodowisko na Placu do Radości czy wizyta Mikołaja nie są jedynymi atrakcjami przygotowanymi przez Libero. Od początku grudnia galeria organizuje przedświąteczną zabawę dla klientów, aby umilić im ten szczególny czas oczekiwania. W Libero powstał gigantyczny, interaktywny kalendarz adwentowy. Tak jak tradycyjne kalendarze, ma on 24 okienka, za którymi kryje się 7700 różnych nagród-niespodzianek, a wśród nich m.in. zestawy klocków LEGO Technic, karty podarunkowe Libero, bilety do kina czy na kręgle. Każdy, kto zrobi zakupy w Libero za minimum 50 zł, może wybrać swój szczęśliwy numer okienka i sprawdzić, jaki upominek się pod nim kryje. Zabawa trwa do 18 grudnia.

Libero rozdaje choinki, a elfy pakują upominki

Święta bez choinki się nie liczą! Dlatego już w Mikołajki po raz kolejny rusza akcja, w której Libero rozdaje świąteczne drzewka w prezencie. Za zakupy w kwocie co najmniej 250 zł (jeden paragon) każda osoba otrzyma choinkę. Akcja trwa do Wigilii, a do rozdania jest blisko 2000 ciętych świerków. Do tego każdy, kto będzie chciał sprawić prezent swoim najbliższym, będzie mógł skorzystać z bezpłatnego pakowania upominków. Świąteczne elfy zapakują w kolorowy papier do 4 prezentów zakupionych w Libero. A już w styczniu, na zbliżające się powolutku ferie zimowe, Libero przygotowuje kolejną dużą niespodziankę dla mieszkańców.

Przetarg na projekt przedłużenia Bocheńskiego

Może Cię zainteresować:

Jest przetarg na projekt przedłużenia ul. Bocheńskiego w kierunku Ligoty i Panewnik przez las i nad torami

Autor: Katarzyna Pachelska

02/12/2022

Lekcja religii

Może Cię zainteresować:

Coraz mniej uczniów na lekcjach religii. Nawet mniej niż 50 proc. w szkołach średnich w Katowicach i Bytomiu

Autor: Patryk Osadnik

02/12/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon