Nowy sklep w Galerii Katowickiej. Do końca września 40 proc. rabatu na wszystko

W Galerii Katowickiej został otwarty nowy sklep. Spodoba się szczególnie paniom, bo to salon z bielizną CHANGE Lingerie. Do końca września 2022 r. obowiązuje rabat 40 proc. na cały asortyment. To pierwszy salon tej marki w Katowicach.

W Galerii Katowickiej, w nowym butiku skandynawskiej marki CHANGE Lingerie, klientki znajdą szeroką paletę rozmiarów, fasonów bielizny damskiej, w tym biustonoszy oraz profesjonalne, bezpłatne doradztwo w zakresie brafittingu. Do końca września cały asortyment objęty jest 40 proc. rabatem.

Nowy salon znajduje się na poziomie 0, niedaleko Peek&Cloppenburg.

Biustonosze od A do M

Idealnie dopasowany biustonosz to warunek nie tylko dobrego samopoczucia, wyglądu, ale również zdrowia. Filozofią marki CHANGE Lingerie jest znalezienie dla każdej kobiety biustonosza skrojonego na miarę jej potrzeb, niezależnie od kształtu sylwetki i noszonego rozmiaru. Stąd oferta aż 88 rozmiarów biustonoszy (miski od A do M i obwody od 60 do 100 cm) oraz wsparcie wykwalifikowanych brafitterek, które pomagają w doborze bielizny. Komfort zakupów w nowo otwartym w Katowickiej salonie CHANGE zapewnią nie tylko profesjonalna obsługa, ale też wysmakowane wnętrze – minimalistyczne, jak na skandynawską markę przystało, i zaprojektowane w oparciu o naturalne materiały.

Rabat na cały asortyment do końca września

– CHANGE Lingerie przekonuje, że każda kobieta jest piękna, wyjątkowa i niekoniecznie musi wpisywać się w standardową rozmiarówkę bielizny, to raczej biustonosz ma być dopasowany do niej. Z radością witamy na naszym pokładzie markę, która podąża za trendami na rynku bielizny i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej świadomych i wymagających klientek. W salonie CHANGE mogą spodziewać się fachowej porady, być może po raz pierwszy precyzyjnie określić swój rozmiar biustonosza i dobrać fason idealny dla siebie – mówi Stefania Kempa, Tenants Relationship Manager.

Wraz z otwarciem salonu w Galerii Katowickiej, CHANGE Lingerie debiutuje w stolicy województwa śląskiego. Na dobry początek przygotowano dla klientów ofertę specjalną – do końca miesiąca mogą korzystać z rabatu 40 proc. na wszystko.

CHANGE Lingerie dostępna jest w ponad 200 salonach w Europie, Azji i Ameryce Północnej, w tym w 23. salonach w Polsce.

Ulica Agnieszki Katowice 1

Może Cię zainteresować:

Nowe osiedle na północy Katowic. Jest pozwolenie na budowę drugiego etapu przy Agnieszki/Bytkowskiej

Autor: Katarzyna Pachelska

21/09/2022

Silesia City Center

Może Cię zainteresować:

Kiedy otwarcie sklepu Primark w Silesia City Center w Katowicach? Firma już szuka pracowników

Autor: Katarzyna Pachelska

05/07/2022

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon