Ogromne korki w centrum. Tunel zamknięty. Ciężarówka utknęła. Utrudnienia mogą potrwać do jutra

Uwaga kierowcy! Ogromne korki w centrum Katowic. Tunel w kierunku Chorzowa jest nieprzejezdny.

Tunel zablokowany. W centrum w stronę Chorzowa tworzą się ogromne korki

Ogromne korki w centrum Katowic. Kierowcy jadący w kierunku Chorzowa muszą uzbroić się w cierpliwość. Utrudnienia mogą potrwać nawet do jutra.

Ciężarówka pozrywała kamery i oświetlenie

Jak podaje Urząd Miasta Katowice, dzisiaj 16 lipca, do tunelu pod rondem w Katowicach wjechała ciężarówka przewożąca ponadgabarytowy ładunek. Pojazd pozrywał kamery i oświetlenie.

Jak podała nam młodsza aspirant Agnieszka Żyłka, w wyniku zdarzenia, zderzyły się cztery samochody osobowe. Nie ma osób poszkodowanych.

Katowice. Tunel zablokowany

Tunel w kierunku Chorzowa jest nieprzejezdny.

- Z uwagi na bezpieczeństwo kierujących będzie zamknięty do czasu usunięcia uszkodzeń – informuje Urząd Miasta w Katowicach.

Utrudnienia w komunikacji ZTM

W związku z zamknięciem do odwołania tunelu pod katowickim Rondem w kierunku Chorzowa oraz tworzącymi się znaczącymi zatorami linie jadące od:

  • Sosnowca,
  • Mysłowic,
  • Tychów
  • Centrum Przesiadkowego Zawodzie

kierowane są na trasę objazdową.

Linie 30 i M101 po obsłudze przystanku Zawodzie Ośrodek Sportowy jadą prosto ul. 1 Maja i Warszawską z obsługą przystanku Katowice Szkolna, dalej Szkolną i Moniuszki do włączenia na swoją trasę.

Linie jadące od strony Zagłębia po obsłudze przystanku Dąbrówka Mała Pawilon Agata jadą DK86, 1 Maja, Warszawską z obsługą przystanku Katowice Szkolna, dalej Szkolną i Moniuszki do włączenia na swoje stałe trasy.

Linie jadące od Tychów i Giszowca po obsłudze przystanku Zawodzie Waleriana zjeżdżają na węźle i dalej Bohaterów Monte Cassino, 1 Maja, Warszawską z obsługą przystanku Katowice Szkolna, dalej Szkolną i Moniuszki do włączenia na swoje stałe trasy.

Przystanki Zawodzie Bohaterów Monte Cassino, Katowice Strefa Kultury, Katowice Strefa Kultury NOSPR i Katowice Aleja Korfantego w kierunku centrum Katowic nie będą obsługiwane przez linie objęte objazdem.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon