Pierwsza wyprzedaż w Primark Katowice. Przecenione artykuły. Czy warto tu przyjechać

Czy w sieci Primark jest wyprzedaż? Oczywiście! Również w otwartym zaledwie w listopadzie 2022 r. najnowszym sklepie marki w Katowicach w Silesia City Center. Zobaczcie, jakie artykuły są przecenione i ile teraz kosztują. I czy warto się wybrać do Primark Katowice na wyprzedaż.

Primark w Katowicach w Silesia City Center to najnowszy sklep tej irlandzkiej sieci, słynącej z niskich cen, w Polsce. Został otwarty 30 listopada 2022 r.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęciowej, co jest przecenione w Primark Katowice i ile teraz kosztuje.

W Primark Katowice też jest wyprzedaż zimowa

Sklep w Katowicach zajmuje ponad 3 600 m2 powierzchni handlowej. Ma 21 kas i 26 przymierzalni. Można tu kupić odzież damską, męską i dziecięcą, a także kosmetyki i artykuły wyposażenia domu.

Sklepy Primarka słyną z niskich cen produktów, ale też z artykułów na licencji, czyli z rozmaitymi bohaterami bajek, serialami czy filmami. Dostawy nowego towaru do katowickiego Primarka odbywają się w poniedziałki, środy i piątki.

W sklepach Primark trwa obecnie zimowa wyprzedaż. Przecenione są artykuły ze wszystkich działów, od odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, po kosmetyki i artykuły do wnętrz.

Jakie są hity Primarka w Katowicach?

- Od momentu otwarcia, nowy Primark w Katowicach cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Jesteśmy zachwyceni, że tak wielu mieszkańców Katowic i okolic odwiedziło nasz sklep w Silesia City Center w dniu otwarcia i ten trend nadal się utrzymuje - mówił w połowie grudnia 2022 r. Maciej Podwojski, Head of Sales CEE w Primark. - Obserwujemy wzmożony ruch zwłaszcza popołudniami i w weekendy, ponieważ w tych okresach przypada szczyt zakupowy w galeriach handlowych. Klienci doceniają najnowsze trendy w naszej kolekcji zimowej oraz artykuły codziennego użytku, takie jak dżinsy, swetry i t-shirty.

Jak mówił Podwojski, w grudniu bestsellerami katowickiego Primarka były:

  • płaszcz Crombie,
  • aksamitne legginsy,
  • seria snuddies dla całej rodziny,
  • liczne licencjonowane produkty, dostępne we wszystkich działach.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników naszego katowickiego sklepu – ostatnie dwa tygodnie były dla nas wielkim sukcesem i wierzymy, że zainteresowanie i pozytywne opinie klientów będą się utrzymywać w nadchodzących miesiącach - dodaje Podwojski.

Ostatnio wielkim powodzeniem cieszą się gofrownice sygnowane Lilo&Stitch.

Na początku 2022 r. Primark ogłosił również plany dotyczące otwarcia dwóch kolejnych lokalizacji w kraju w 2023 r. – w Magnolia Park we Wrocławiu i w Manufakturze w Łodzi, co oznacza, że sieć zwiększy swoją obecność w Polsce do sześciu lokalizacji. Detalista kontynuuje również ekspansję w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, w grudniu 2022 r. zadebiutował w Rumunii, a w 2023 - na Słowacji.

Butelkomat Sosnowiec Carrefour 3

Może Cię zainteresować:

Maszyna do skupu butelek plastikowych PET i puszek pojawiła się w hipermarkecie Carrefour w Katowicach. Płaci 15 groszy za sztukę

Autor: Katarzyna Pachelska

12/01/2023

Metamorfoza Supersamu w Katowicach

Może Cię zainteresować:

Metamorfoza Supersamu w Katowicach dobiega końca. Zielona ściana jest już gotowa

Autor: Patryk Osadnik

19/01/2023

Biura PwC Katowice KTW

Może Cię zainteresować:

9 pięter w biurowcu .KTW zajęła firma konsultingowa PwC. Zobaczcie zdjęcia i ten widok!

Autor: Katarzyna Pachelska

12/01/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon