Pierwszy sklep HalfPrice od CCC powstaje w Katowicach. Będzie w Galerii Libero

Sklepy pod marką HalfPrice zadebiutowały zaledwie 4 maja. To nowy koncept Grupy CCC, i polska odpowiedź na TK Maxx. W Katowiach też już powstaje pierwszy, i to od razu dwupoziomowy, sklep HalfPrice.

HalfPrice to koncept w kategorii off-price, który oferuje szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach, wśród nich: odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu - informuje Grupa CCC.

Czyli po prostu - taki polski TK Maxx. Pierwszych pięć sklepów nowej sieci został otwartych 4 maja, w tym w Tychach.

Tychy. Nowy marka Grupy CCC w Gemini Park - HalfPrice. To konkurencja dla sieci TkMaxx

20 maja został otwarty też HalfPrice w Zabrzu, w Centrum Handlowym Platan. Do końca maja ma być 10 sklepów pod tą marką, do końca 2021 roku - aż 60 w całej Polsce. Jesienią 2021 r. marka ma zadebiutować ze sprzedażą online.

Sklep HalfPrice w Galerii Libero w Katowicach

Jeden ze sklepów, jak się okazuje, będzie się znajdował w Galerii Libero w Katowicach. Już widać oklejone witryny. Sklep w katowickim Libero będzie dwupoziomowy. Dokładna data otwarcia tej placówki nie jest jeszcze znana.

Być może HalfPrice wybrał Libero, bo nie ma tam sklepu TK Maxx. Takowe są w Galerii Katowickiej (od ponad 5 lat) i w Silesia City Center (otwarty zaledwie kilka miesięcy temu).

- Rozwój jest naszym priorytetem, dlatego pełni pasji rozpoczynamy to ogromne przedsięwzięcie. Wierzymy, że nowy model biznesowy w ramach Grupy CCC błyskawicznie zbuduje i ugruntuje swoją pozycję na rynku, a spółce zagwarantuje zawarcie interesujących partnerstw i synergii. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że HalfPrice dzięki zróżnicowanej ofercie zostanie pozytywnie przyjęte przez klientów i zapewni im satysfakcjonujące zakupy - mówią przedstawiciele Grupy CCC.

Grupa CCC to polski koncern, specjalizujący się w handlu obuwiem oraz dodatkami. Ostatnio prężnie działa w e-commerce. W roku obrotowym 2020/2021 firma osiągnęła 5,6 mld zł przychodów.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon